Tone, słuch, równowaga i układ nerwowy, suplement diety, 120 tabletek

Suplement diety z wyciągiem z gryki zwyczajnej, czarnej borówki, chmielu.

Dostępny
88,87

O produkcie: Tone, słuch, równowaga i układ nerwowy, suplement diety, 120 tabletek

100005521

Opis

Tone to suplement diety, którego organizm potrzebuje do utrzymania równowagi elektrolitów, w tym równowagi słuchowej.

Właściwości

Tone to suplement diety, którego organizm potrzebuje do utrzymania równowagi elektrolitów, w tym równowagi słuchowej. Unikalna kompozycja biologicznie czynnych mikroelementów i wyciągów z ziół, zawarta w każdej tabletce, dostarcza organizmowi fitoskładniki. Produkowana w Szwecji tabletka zawiera wyciąg z gryki, czarnej borówki, galangalu i chmielu oraz foliany i magnez. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej – zdolności organizmu do przewodzenia impulsów elektrycznych, szczególnie istotnych dla słuchu, równowagi, układu nerwowego i funkcjonowania mięśni. Magnez oraz foliany przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

 

GRYKA ZWYCZAJNA

Fagopyrum esculentum, pochodzi z Japonii, gdzie od wieków stosowana jest jako żywność zdrowotna. Nasiona gryki mają niezwykle wysoką naturalną zawartość rutyny – flawonoidu pochodzenia roślinnego. Zastosowane w tabletce Tone nasiona gryki są selekcjonowane, suszone i ekstrahowane, dzięki czemu wszystkie pożądane substancje roślinne są zachowane. Gwarantuje to wysoką jakość produktu.


Tabela

SKŁADNIKI ODŻYWCZE W DZIENNEJ PORCJI 2 tabletki %RDA*
Wyciąg z gryki (Fagopyrum esculentum Moench.),
5:1 odpowiadający 2000 mg suszonych liści 400 mg
Wyciąg z czarnej borówki (Vaccinium myrtillus L.),
5:1 odpowiadający 1000 mg suszonych jagód 200 mg
Wyciąg z chmielu (Humulus lupulus L),
5:1 odpowiadający 500 mg suszonych kwiatów 100 mg
Wyciąg z galangalu (Alpinia galanga Hance)
5:1 odpowiadający 200 mg suszonego korzenia 40 mg
Niacyna 27 mg 169
Magnez 150 mg 40
Potas 160 mg 8

Skład

Minerały (cytrynian potasu, tlenek magnezu), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, fosforan dwuwapniowy, fosforan trójwapniowy), wyciąg z gryki (Fagopyrum esculentum Moench.), wyciąg z czarnej borówki (Vaccinium myrtillus L.), wyciąg z chmielu (Humulus lupulus L.), wyciąg z galangalu (Alpinia galangaHance.), substancja powlekająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), witamina (amid kwasu nikotynowego), substancja przeciwzbrylająca (karboksymetyloceluloza).

Jak stosować

2 tabletki dziennie w trakcie posiłku.

Dzienne spożyciePrzeznaczenieOstrzeżenia

Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 11 roku życia. Nie należy stosować jeśli blister (folia wewnętrzna) jest uszkodzona lub naruszona. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Środki ostrożności: Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem u kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób cierpiących na alergie.


Waga

120 tabletek

Dystrybutor

New Nordic Healthbrads Polska Sp. z o.o.
Chłodna 51
00-867 Warszawa

Producent

New Nordic Healthbrands AB

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.