Tone, słuch, równowaga i układ nerwowy, suplement diety, 60 tabletek

Suplement diety z wyciągami z gryki, czarnej borówki oraz chmielu.

Wielkość opakowania - tabletki
Dostępny
58,19

O produkcie: Tone, słuch, równowaga i układ nerwowy, suplement diety, 60 tabletek

100005520

Opis

Tone to suplement diety, którego organizm potrzebuje do utrzymania równowagi elektrolitów, w tym równowagi słuchowej.

Właściwości

Prawidłowe postrzeganie dźwięków jest możliwe dzięki przetwarzaniu przez narząd słuchu drgań powietrza w impulsy nerwowe i przekazywaniu ich do mózgu. Suplement diety Tone tabletki zawiera mieszankę biologiczne czynnych makroelementów z ekstraktami ziołowymi dostarczającymi fitoskładniki. Formuła bazuje na wyciągu pozyskanym z gryki, czarnej borówki, galangalu, miłorzębu i chmielu. W składzie znajduje się również witamina C, niacyna, potas i magnez.

  • Miłorząb wspiera poprawne funkcjonowanie ucha wewnętrznego. Pomaga rozszerzać naczynia krwionośne, wpływając na odpowiednie ciśnienie krwi.
  • Magnez przyczynia się do zachowania właściwej równowagi elektrolitowej, która wiąże się ze zdolnością organizmu do przewodzenia impulsów elektrycznych. Ma ona szczególne znaczenie dla słuchu, równowagi, układu nerwowego i działania mięśni.
  • Magnez, witamina C i niacyna wspierają redukowanie uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo pomagają w zachowaniu odpowiedniego metabolizmu energetycznego. Witamina C wspomaga też ochronę organizmu przez stresem oksydacyjnym.
  • Magnez, witamina C, niacyna i potas pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Suplement diety Tone tabletki nie zawiera glutenu i laktozy, dlatego może być stosowany przed osoby z nietolerancją tych składników pokarmowych, celiakią, chorobą autoimmunologiczną czy alergią na produkty mleczne. Jego formuła jest też wolna od surowców pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu produkt sprawdzi się w przypadku wegetarian i wegan.

Jak działa Tone tabletki?

Składniki zawarte w suplemencie diety wspomagają zachowanie dobrego słuchu. Wpływają na minimalizację szumów usznych. Witamina C wpływa na regenerowanie zredukowanej formy witaminy E i utrzymywanie odpowiednich funkcji psychologicznych. Ponadto wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i wspomaga przyswajanie żelaza. Potas wraz z magnezem wspierają właściwe działanie mięśni. Potas przyczynia się też do zachowania odpowiedniego ciśnienia krwi. Magnez z kolei bierze udział w procesie podziału komórek.

Kiedy brać Tone tabletki?

Możesz stosować suplement diety, jeśli zależy Ci na utrzymaniu dobrego słuchu. Produkt jest odpowiedni dla osób powyżej 11. roku życia.

Jak długo można stosować Tone tabletki?

Suplement diety możesz stosować przez dowolnie długi okres.

Czy stosowanie Tone tabletki w ciąży jest bezpieczne?

Jeśli jesteś w ciąży, przed spożyciem suplementu diety skonsultuj się z lekarzem.


Tabela

SKŁADNIKI ODŻYWCZE W DZIENNEJ PORCJI 2 tabletki %RDA*
Wyciąg z gryki (Fagopyrum esculentum Moench.),
5:1 odpowiadający 2000 mg suszonych liści 400 mg
Wyciąg z czarnej borówki (Vaccinium myrtillus L.),
5:1 odpowiadający 1000 mg suszonych jagód 200 mg
Wyciąg z chmielu (Humulus lupulus L),
5:1 odpowiadający 500 mg suszonych kwiatów 100 mg
Wyciąg z galangalu (Alpinia galanga Hance)
5:1 odpowiadający 200 mg suszonego korzenia 40 mg
Niacyna 27 mg 169
Magnez 150 mg 40
Potas 160 mg 8

Skład

Minerały (cytrynian potasu, tlenek magnezu), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, fosforan dwuwapniowy, fosforan trójwapniowy), wyciąg z gryki (Fagopyrum esculentum Moench.), wyciąg z czarnej borówki (Vaccinium myrtillus L.), wyciąg z chmielu (Humulus lupulus L.), wyciąg z galangalu (Alpinia galangaHance.), substancja powlekająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), witamina (amid kwasu nikotynowego), substancja przeciwzbrylająca (karboksymetyloceluloza).

Jak stosować

2 tabletki dziennie w trakcie posiłku.

Dzienne spożyciePrzeznaczenieOstrzeżenia

Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 11 roku życia. Nie należy stosować jeśli blister (folia wewnętrzna) jest uszkodzona lub naruszona. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Środki ostrożności: Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem u kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób cierpiących na alergie.

Waga

60 tabletek

Dystrybutor

New Nordic Healthbrads Polska Sp. z o.o.
Chłodna 51
00-867 Warszawa

Producent

New Nordic Healthbrands AB

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.