Qmed I204 tuba ochronna na palec

Marka: QMED
Rozmiar
Dostępny
14,49

O produkcie: Qmed I204 tuba ochronna na palec

100050988

Opis

Qmed I204 tuba ochronna na palec rozmiar S to osłona chroniąca przed dyskomfortem. Jest polecana osobom, którym dokuczają odciski, otarcia i drobne deformacje stóp. Redukuje nacisk palców oraz zapobiega ich podginaniu się. Minimalizuje ryzyko pojawiania się urazów.


Właściwości

  • Dostępna w trzech rozmiarach.
  • Można ją skracać w razie potrzeby.
  • Długość: 7 cm
  • Szerokość rozmiaru S: 2 cm
  • Może być stosowana na palce u rąk.

Odciski, otarcia czy ucisk na palce mogą sprawiać ból i obniżać wygodę podczas codziennych czynności. Nieprzyjemną uciążliwością może być także przypadłość palców młotkowatych (podginających się, z przykurczem zgięciowym). Powstaje przede wszystkim przez noszenie niedopasowanych zbyt krótkich lub zbyt ciasnych butów. Dzięki tubie ochronnej na palec Qmed o numerze I204 wyeliminujesz dyskomfort podczas chodzenia w obuwiu. Osłona zmniejsza nacisk na palce u stóp i rąk, a także pomaga w redukcji ich tarcia. Chroni blizny i odciski.

Tuba ochronna na palec rozmiar S Qmed I204 jest wykonana z dzianiny laminowanej silikonem (przędza elastanowa pokryta 100% żelem TPE). Dzięki temu zapobiega deformacji w obrębie stóp – między innymi pojawieniu się problemu palców młotkowatych – oraz urazów. Jest przydatna w ochronie guzka dużego palca i łagodzeniu tarć stawów palców. Ze względu na specjalną budowę zapobiega przesuszeniu skóry. Osłona pomoże ci uchronić stopy przed bólem i ewentualnymi zniekształceniami, a także dyskomfortem wywołanym uciskami.


Skład

Tkanina: przędza elastan
Żel: 100% żel TPE

Jak stosować

    Osłonę wciągnąć na palce.
  • W razie potrzeby skrócić.

Przeznaczenie

Stany wymagające dodatkowej ochrony na palce.

Waga

6 g netto

Dystrybutor

MDH SP. Z O.O.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.