Verdin

  (8)

Verdin to marka należąca do amerykańskiej grupy USP Zdrowie. Spółka została założona w Stanach Zjednoczonych w 1992 r. przez Voitka Napiórkowskiego. Obecnie zatrudnia przeszło 800 osób, a jej oddziały znajdują się w Polsce, Bułgarii, na Litwie, Ukrainie oraz w Stanach Zjednoczonych.

Sortuj według

  Verdin – na co pomagają suplementy diety?

  Verdin to suplementy diety dostępne w postaci herbaty, kropel oraz tabletek. Zawierają wyciągi roślinne wspierające pracę żołądka, jelit, wątroby. Skutecznie wspomagają metabolizm, a także chronią przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi. Składniki w produktach Verdin odznaczają się wysoką biodostępnością. Posiadają ekstrakty z ziół o dobroczynnych właściwościach prozdrowotnych. Są dobre na trawienie, a ponadto wspierają funkcjonowanie układu pokarmowego.

  Verdin Complexx, Max, Fix – dobierz produkty dla siebie!

  W aptece znajdziesz suplementy Verdin w zróżnicowanych cenach. Do flagowych produktów marki zaliczają się:

  • Kapsułki Verdin Max – wspomagają prawidłową pracę wątroby i pobudzają aktywność enzymów trawiennych,
  • Krople na trawienie Verdin Complexx – wspierają procesy trawienne, zawierają mentol i wyciąg z karczocha,
  • Kapsułki Verdin Complexx – posiadają ekstrakty z karczocha, rozmarynu oraz kurkumy, które minimalizują uczucie ciężkości i pełności po posiłku,
  • Harbata Verdin Fix – korzystnie wpływają na pracę wątroby i jelit (w ich skład wchodzą mięta, kmin, mniszek lekarski, dzika róża, kolendra, lukrecja).