Verdin Complexx Krople Trawienne, suplement diety, 40 ml

Marka: VERDIN

Suplement diety zawiera ekstrakt z karczocha, który wspomaga trawienie.

Dostępny
7,69

O produkcie: Verdin Complexx Krople Trawienne, suplement diety, 40 ml

100005709

Opis

Verdin Complexx to suplement diety w postaci kropli trawiennych, bez alkoholu, które działają wspomagająco na układ trawienny.

Właściwości

Verdin Complexx krople wykorzystują dobroczynne właściwości karczocha. Zawierają w składzie ekstrakt z liści tego surowca, który znany jest i doceniany w medycynie ludowej od pokoleń. Verdin Complexx krople wspomagają funkcjonowanie układu pokarmowego, a w szczególności wątroby. Preparat jest zalecany dla osób, które uskarżają się na różnego rodzaju problemy trawienne, zwłaszcza po przejedzeniu, w przypadku stosowania niewłaściwej diety czy przy zaburzeniach spowodowanych działaniem wirusów.

Preparat wspomaga wydzielanie i przepływ żółci oraz wykazuje właściwości rozkurczające. W konsekwencji przynosi ulgę w dolegliwościach gastrycznych oraz wpływa na ogólny dobrostan przewodu pokarmowego. Verdin Complexx krople można przyjmować również profilaktycznie, aby zapobiec ewentualnym bolesnym objawom. Dodatkowo środek ten może sprzyjać regulacji profilu lipidowego, m.in. wpływając na poziom cholesterolu we krwi.

Jak działa Verdin Complexx?

Verdin Complexx krople oddziałuje korzystnie na funkcjonowanie całego układu pokarmowego, zwłaszcza wątroby oraz dróg żółciowych. Łagodzi objawy niestrawności – ból brzucha, ciężkość po posiłku, wzdęcia, dyskomfort w nadbrzuszu, uczucie pełności, odbijanie. Wyciąg z liści karczocha wywiera także działanie ochronne na miąższ wątroby, posiada właściwości przeciwutleniające oraz zmniejszające stężenie cholesterolu we krwi.

Jak stosować Verdin Complexx?

Verdin Complexx krople zaleca się spożywać 1–4 razy na dobę. Rekomendowana dobowa porcja wynosi 20–40 kropli, które należy przyjąć bezpośrednio przed posiłkiem lub zaraz po nim. Odpowiednią ilość Verdin Complexx krople najlepiej dodać do łyżeczki cukru i zażyć, popijając wodą. Cukier z preparatem można również rozpuścić w małej ilości wody i całość wypić. Innym sposobem podania jest zakroplenie bezpośrednio na łyżeczkę i przyjęcie środka bez dodatku cukru. Nie należy przyjmować dziennie większej ilości preparatu niż zostało to zalecone przez producenta.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Verdin Complexx?

Verdin Complexx krople nie należy stosować u dzieci oraz młodzieży do 18. r.ż. Również kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie powinny przyjmować wspomnianych kropel. Osoby wykazujące nadwrażliwość lub uczulenie na którykolwiek składnik kropel należą do grupy, która powinna unikać stosowania preparatu Verdin Complexx.


Skład

Składniki:woda, ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, emulgator: monolaurynian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 20), aromat miętowy, mentol, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu

Jak stosować

Odpowiednią ilość kropli dodać do łyżeczki cukru i zjeść, popijając wodą albo krople rozpuścić w małej ilości wody i wypić. Przyjmować bezpośrednio przed lub po jedzeniu.

Dzienne spożycie

4 razy dziennie po 40 kropli

Przeznaczenie

Preparat jest przeznaczony dla osób cierpiących na różnego rodzaju problemy układu trawiennego.

Ostrzeżenia

Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Waga

40 ml

Dystrybutor

USP Zdrowie Sp. z o.o., ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa

Producent

Wyprodukowano dla USP Zdrowie Sp. z o.o. ul. Poleczki 35 02-822 Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.