Viscoplast

  (63)

Viscoplast należy do amerykańskiego koncernu 3M. W ofercie marki znajdują się materiały opatrunkowe i plastry dystrybuowane do placówek medycznych oraz odbiorców indywidualnych. Wyroby wyróżniają się trwałością, stanowiąc doskonałe zabezpieczenie przed działaniem bakterii i wirusów.

Sortuj według

Viscoplast – czym wyróżniają się plastry, paski i opatrunki tej marki?

Marka Viscoplast słynie z zastosowanie nowoczesnych technologii przyspieszających gojenie się skóry. W jej asortymencie mieszczą się plastry wodoszczelne chroniące przed czynnikami zewnętrznymi. Na uwagę zasługują też  opatrunki Viscoplast Tegaderm + Pad wyposażone w dodatkową warstwę chłonną. Do ciekawych rozwiązań zaliczają się również paski do zamykania ran Viscoplast Steri-Strip będące alternatywą dla szwów chirurgicznych. W portfolio Viscoplast są też plastry na odciski z masą hydrokoloidową o właściwościach amortyzujących.

Viscoplast – dopasuj odpowiednie plastry!

Apteki oferują produkty w różnych rozmiarach i cenach. Zainteresowaniem cieszą się m.in. plastry z opatrunkiem do cięcia, które można dopasować do wielkości otarć lub ran. Asortyment marki obejmuje ponadto plastry okulistyczne nadające się do umieszczania pod okularami korekcyjnymi. Na popularności zyskują także plastry dla dzieci Viscoplast z kolorowym nadrukiem pobudzającym wyobraźnię maluchów. Z kolei dla osób wybierających się w podróż poleca się Viscoplast plastry zestaw turystyczny zawierający opatrunki do zastosowania na wiele rodzajów ran.