Vitrum D3, suplement diety, 120 kaps

Marka: VITRUM

Suplement diety zawierający witaminę D3, olej z krokosza barwierskiego

Dostępny
33,28

Alternatywa od Dr. Maxa

Suplement diety zawierający witaminę D w dużej dawce 1000 jednostek.

O produkcie: Vitrum D3, suplement diety, 120 kaps

100010522

Opis

Suplement diety zawierający witaminę D3.

Właściwości

VITRUM D3 zawiera 1000 j.m. witaminy D zawieszonej w oleju z krokosza barwierskiego. Właściwy poziom witaminy D w organizmie przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i odpowiedniej pracy mięśni. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, ułatwia wchłanianie wapnia i fosforu z przewodu pokarmowego, bierze udział w procesie podziału komórek. Witamina D pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni, co w tej grupie wiekowej zmniejsza ryzyko złamań kości.

Tabela

Składniki: 1 kapsułka % RWS*
Witamina D  25 µg (1000 j.m.) 500%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

olej z krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius L.), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina D (cholekalcyferol).

Jak stosować

Dorośli, kobiety planujące ciążę, w ciąży i karmiące piersią, dzieci od 6 r.ż., młodzież, osoby po 60 r.ż. 1 kapsułkę dziennie.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Przechowywać w miejscu suchym. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Takeda Pharma Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa,

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.