Weleda, pasta do zębów z pastwinem trójpręcikowym, 75 ml

Marka: WELEDA

Naturalna pasta z pastwinem trójpręcikowym dla wrażliwych dziąseł.

Dostępny
23,99

O produkcie: Weleda, pasta do zębów z pastwinem trójpręcikowym, 75 ml

100018814

Opis

Weleda Pasta do zębów z pastwinem trójpręcikowym - naturalna pasta do zębów dla wrażliwych dziąseł. Opracowana przy współpracy z dentystami, przy użyciu ekstraktów z korzenia dzikiego pastwina trójpręcikowego, aby zapobiec krwawieniu dziąseł.

Właściwości

Mieszkańcy Peru w Andach tradycyjnie używają korzenia pastwina trójpręcikowego do czyszczenia zębów i odświeżania oddechu. Weleda poszła w ich ślady i od prawie 100 lat stosuje tę roślinę w produktach do higieny jamy ustnej. Pasta do zębów z pastwinem trójpręcikowym jest wzbogacona o czerwony korzeń rośliny i wyciągi z mirry, aby pomóc utrzymać jamę ustną oraz dziąsła w dobrej kondycji. Mineralne drobinki ścierające dokładnie ale delikatnie oczyszczają zęby, a naturalne olejki eteryczne z mięty pieprzowej i kopru włoskiego pozostawiają jamę ustną w czystości oraz zapewniają długotrwale świeży oddech. Regularne szczotkowanie pastą do zębów Weleda zmniejsza płytkę nazębną, chroniąc przed ubytkami. Testowana klinicznie w celu zmniejszenia problemów z płytką nazębną i dziąsłami.

Skład INCI

Water, Calcium Carbonate, Glycerin, Magnesium Aluminum Silicate, Alcohol, Flavor (Aroma)*, Krameria Triandra Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Xanthan Gum, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene*


*z naturalnych olejków eterycznych


Jak stosować

Do codziennego stosowania. Zaleca się szczotkowanie zębów dwa razy dziennie.


Przeznaczenie

Higiena jamy ustnej.


Pojemność

Objętość netto: 75 ml


Producent

Weleda AG
Dychweg 14
4144 Arlesheim, Szwajcaria


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.