Natur Planet witamina A w kroplach, 30 ml

Dostępny
15,27

O produkcie: Natur Planet witamina A w kroplach, 30 ml

100050505

Opis

Natur Planet witamina A w kroplach 30 ml jako suplement diety dla osób dorosłych dzięki substancji czynnej pomoże poprawić zdrowie i wygląd włosów, paznokci i skóry. Witamina A wpływa też na jakość wzroku.


Właściwości

  • Poprawa kondycji i wyglądu włosów, paznokci i skóry dzięki składnikowi aktywnemu.
  • Witamina A wspiera prawidłowe funkcjonowanie siatkówki oka.
  • Ochrona przed pogorszeniem widzenia.
  • Witamina rozpuszczona w olejach roślinnych.
  • Jedna buteleczka wystarczy na pół roku suplementacji.
  • Wegańska.

Witamina A bierze udział w zachowaniu prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała. Przede wszystkim wpływa na jakość widzenia oraz na stan skóry, włosów i paznokci. Zawarta w suplemencie diety Natur Planet witamina A w kroplach pomoże zadbać o prawidłową pracę organizmu. Będzie wsparciem w ochronie przed problemami ze wzrokiem, na przykład kurzą ślepotą, oraz zaburzeniami w funkcjonowaniu skóry, włosów i paznokci – suchością, zaczerwienieniem i łuszczeniem się tkanki skórnej czy łamliwością płytek i pasm.

Witamina A, aby była przyswajana przez organizm, musi być rozpuszczona w tłuszczach. Dlatego w formule suplementu umieszczono ją w oleju słonecznikowym i oliwie – wchłania się zaraz po przyjęciu dawki. Pomoże poprawić wygląd skóry. Witamina A wzmocni także paznokcie i włosy, ograniczając ich kruszenie się. Wystarczy suplementacja 5 kroplami dziennie, aby wesprzeć prawidłowe funkcjonowanie skóry, płytek i pasm. Witaminę A w kroplach Natur Planet pozyskano z oleju słonecznikowego. 30 ml produktu wystarczy na 180 dziennych porcji.


Tabela

Składnik aktywny w porcji (5 kropli) %RWS
Witamina A (ekwiwalent retinolu) 800 mcg 100%
*%RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2000 kcal) Opakowanie zawiera 180 zalecanych porcji do spożycia

Skład

Składniki:
Oliwa z oliwek, olej słonecznikowy (sub. wypełniająca), Witamina A (Palmitynian retinylu), Witamina E (octan D-alfa tokoferylu) (sub. czynne)

Jak stosować

Do bezpośredniego spożycia doustnego lub jako dodatek do posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Jedna porcja - 5 kropli.

Przeznaczenie

Wskazania:
-nieprawidłowy stan skóry, włosów lub paznokci
-problemy z widzeniem
-kurza ślepota
-sucha skórą, łuszcząca się, zaczerwieniona
-łamliwe paznokcie


Ostrzeżenia

Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem suplementu powinny skonsultować się z lekarzem. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy zastosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Suplement diety należy przechowywać suchym, ciemnym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu

Waga

30ml netto

Producent

NaturPlanet

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.