Wkładki laktacyjne, Bella Mamma z przylepcem, 60 sztuk

Marka: BELLA

Wkładki laktacyjne przed przeciekaniem pokarmu i zabrudzeniem bielizny

Dostępny
16,28

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Wkładki laktacyjne, Bella Mamma z przylepcem, 60 sztuk

100007755

Opis

Karmienie piersią to szczególny okres w życiu każdej kobiety. W tym czasie bardzo pomocne stają się wkładki laktacyjne, które przeważnie towarzyszą młodym mamom przez całą laktację. Jednorazowe wkładki laktacyjne Bella Mamma wyposażono w przylepiec, który ułatwia stabilne mocowanie ich do biustonosza. Są wygodne w użyciu i nie wymagają prania. Pochłaniają wilgoć i nie przepuszczają jej na ubrania. Można je bez problemu wymienić w każdych okolicznościach, również będąc poza domem.

Wkładki są miękkie, przewiewne i przyjemne dla skóry. Umożliwiają cyrkulację powietrza i nie powodują podrażnień skóry. Mają anatomiczny kształt z wgłębieniem na brodawkę dla jak najlepszego dopasowania. Są wyposażone w bardzo chłonny wkład, który absorbuje nadmiar pokarmu i zabezpiecza przed przeciekaniem. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu i zastosowaniu cienkiego materiału wkładki laktacyjne nie odznaczają się pod ubraniem i są niewidoczne. Nie przesuwają się w trakcie noszenia. Mogą być używane w dzień i w nocy. Opakowanie zawiera 60 sztuk. Produkt ma Świadectwo PZH

Jak działają wkładki laktacyjne Bella Mamma?

Wkładki laktacyjne pełnią funkcję higieniczną. Chronią skórę piersi kobiet podczas laktacji. Zabezpieczają bieliznę i odzież przed poplamieniem przez przeciekający pokarm. Zmniejszają ryzyko pojawienia się na ubraniach nieestetycznych śladów. Zwiększają wygodę tuż po porodzie, zwłaszcza w czasie tzw. nawału mlecznego, gdy pojawia się gwałtowne zwiększenie produkcji pokarmu. Przydają się również po tym okresie, gdy młoda mama chce powrócić do codziennych aktywności. Wkładki laktacyjne mogą również łagodzić podrażnienia, poprawiać komfort i chronić przed otarciami wywołanymi kontaktem skóry z biustonoszem.

Jak stosować wkładki laktacyjne Bella Mamma?

Odklej warstwę papieru znajdującego się na pasku samoprzylepnym i przymocuj wkładkę do wewnętrznej części biustonosza. Pamiętaj, aby regularnie wymieniać wkładki. Zaleca się robić to co kilka godzin. Konieczna jest wymiana wkładek tuż po karmieniu czy użyciu laktatora oraz zawsze wtedy, gdy poczujesz wilgoć. Długotrwałe noszenie mokrych wkładek może prowadzić do podrażnień skóry i tworzenia się stanów zapalnych.

Kiedy stosować wkładki laktacyjne Bella Mamma?

Możesz stosować wkładki laktacyjne Bella Mamma, jeśli zależy Ci na ochronie brodawek sutkowych i bielizny w czasie laktacji. Są one szczególnie przydatne tuż po porodzie, gdy wytarza się spora ilość mleka i laktacja nie jest jeszcze ustabilizowana.


Jak stosować

Odkleić warstwę papieru na pasku samoprzylepnym i przymocować wkładkę do wewnętrznej części biustonosza.

Dystrybutor

TORUŃSKIE ZAKŁ. MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH S.A.

Producent

TZMO SA

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.