WaterWipes BIO, chusteczki nawilżane wodne, 4-pack, 4 x 60 sztuk

Dostępny
57,99

O produkcie

100033817

Chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci.

Właściwości

CZYSTSZE NIŻ WACIK I WODA: chusteczki WaterWipes są czystsze niż bawełniany wacik i woda 
TA SAMA CZYSTOŚĆ, TA SAMA JAKOŚĆ, TERAZ W 100% BIODEGRADOWALNE: Wykonane w 100% z odnawialnych włókien roślinnych. Chusteczki WaterWipes są teraz w 100% biodegradowalne i kompostowalne.
THE WORLD’S PUREST BABY WIPES: Wykonane z 99,9% wody i kropli ekstraktu z owoców, które działają jak delikatna odżywka dla skóry. 7-stopniowy proces oczyszczania wody oraz tylko 2 składniki sprawiają, że chusteczkisą najczystszymi chusteczkami dla niemowląt na świecie.
ODPOWIEDNIE DLA WRAŻLIWEJ SKÓRY: 0% sztucznych zapachów i kolorów oznacza, że ​​chusteczki WaterWipes są wystarczająco delikatne dla wrażliwej skóry noworodka, a nawet wcześniaka.
CERTYFIKOWANE: Chusteczki nawilżane WaterWipes są jedynymi chusteczkami dla niemowląt, które zostały zatwierdzone przez Allergy UK, jednocześnie zarejestrowane w The Vegan Society jako produkt wegański i nagrodzone przez National Eczema Association. Dodatkowo w Polsce posiadają pozytywną opinię Instytut Matki i Dziecka. Chusteczki WaterWipes są zatwierdzone dermatologicznie i akredytowane przez Skin Health Alliance, a 96% położnych uważa chusteczki WaterWipes za najczystsze chusteczki dla niemowląt.
OD SERCA: Stworzone przez Ojca, zainspirowane córką, nasze chusteczki natychmiast nawilżają i oczyszczają delikatną skórę Twojego dziecka.

Skład INCI

Water (Aqua), Citrus Grandis (Grapefruit) seed extract*
*zawiera sladowe ilosci chlorku benzalkonium (Benzalkonium Chloride)

Jak stosować

Odklej folię zabezpieczającą produkt. Wyciągnij chusteczkę przez dziurę. Zaklej otwór z powrotem, aby chusteczki nie utraciły wilgoci. 

Ostrzeżenia

Przechowywanie: Przechowuj chusteczki w suchym i chłodnym miejscu, dołem do góry. Zużyj w ciągu 2 tygodni od otwarcia. Zamykaj opakowanie po każdym wyjęciu chusteczki. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego woreczka, przechowuj w oryginalnym opakowaniu. 

Postępowanie z odpadami: Nie spłukuj w toalecie. Chusteczki są biodegradowalne i rozłożą się w ciągu 12 tygodni*. Wyrzucaj do czarnego kosza: zmieszane. Możesz je kompostować w domowym kompostowniku. Opakowanie po chusteczkach wyrzucaj do żółtego kosza: tworzywa sztuczne i metale. 

UWAGA: aby uniknąć połknięcia chusteczki przez dziecko, przechowuj je w zamkniętym opakowaniu z dala od zasięgu dziecka. 

Pojemność

4 x 60 chusteczek

Producent

WaterWipes UC,
Drogheda, Co. Louth,
A92VX00, Ireland.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.