WaterWipes Soapberry, chusteczki nasączane wodą dla noworodków, 60 sztuk

Dostępny
15,01

O produkcie

100033821

Chusteczki nasączane wodą.

Właściwości

WaterWipes to produkt swiezy, o prostym składzie i wolny od syntetycznych substancji sztucznie przedłuzajacych trwałosc.
Nasze biodegradowalne chusteczki produkowane sa w 100% z włókien roslinnych pochodzacych ze zródeł odnawialnych i ulegaja biodegradacji w ciagu 12 tygodni. Teksturowana powierzchnia rozprawi sie lepiej z brudem.

Skład INCI

Woda (Aqua) 99,9% oraz ekstrakt z nasion Citrus Grandis (grejpfruta)*, ekstrakt z owoców Sapindus trifoliatus (drzewo mydlane). *Zawiera śladowe ilości chlorków benzalkoniowych.

Jak stosować

Dla zachowania jak najwiekszej skutecznosci nalezy zuzyc zawartosc opakowania w ciagu 2 tygodni od jego otwarcia. Opakowanie nalezy
szczelnie zamknac po kazdym uzyciu.

Uwagi

Unikac kontaktu z oczami. Aby uniknac zadławienia lub uduszenia, nalezy przechowywac opakowanie i chusteczki poza zasiegiem dzieci.
Przechowywac do góry dnem w suchym, chłodnym miejscu do chwili otwarcia. Nigdy nie nalezy rozcinac pojedynczego
opakowania ani przenosic chusteczek do innego pojemnika: naruszenie integralnosci produktu moze wywołac odbarwienia na chusteczkach.

Dystrybutor

ECO AND MORE SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.