Zdrovit Calcium, suplement diety, 12 tabletek musujących

Marka: ZDROVIT
Dostępny
3,63
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100016556

Zdrovit Calcium w folii.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Producent

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.
ul. Podstoczysko 30,
07-300 Ostrów Mazowiecka

Przeznaczenie

Suplement uzupełnia codzienną dietę w wapń.

Skład

składniki: Regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu, węglan wapnia, substancja słodząca: sorbitole, substancja wypełniająca: poliwinylopirolidon, substancje słodzące: cyklaminiany i sacharyny, aromaty, barwnik: ryboflawiny.

Jak stosować

1 tabletkę rozpuścić w 250 ml wody.

Tabela

składnik 1 tabletka
wapń 180 mg

Waga

masa netto: 0,3 g

Właściwości

Calcium w folii uzupełnia codzienną dietę w wapń. Wapń przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Bierze też udział w procesie podziału i specjalizacji komórek. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Można spożywać maksymalnie 3 tabletki dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.