Żeń-szeń Syberyjski Pharmovit, suplement diety, 90 kapsułek

Dostępny
33,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100012513

Suplement diety, zawierający ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do pożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w wieku rozrodczym, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zrównoważonej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Osoby zażywające leki przeciwdepresyjne przed spożyciem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem.

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

Pharmovit Sp z o.o.
Spółka komandytowa,
Plac G. Narutowicza 1/6,
09-402 Płock.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych, chcących uzupełnić dietę o ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego.

Skład

Składniki: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus); mikronizowane wytłoki jabłkowe; otoczka kapsułki: żelatyna

Jak stosować

Doustnie, popijając szklanką (250ml) wody.

Tabela

Składniki Zawartość w 1 kapsułce
Ekstrakt 20:1 z korzenia żeń-szenia syberyjskiego
(Eleutherococcus senticosus)
200 mg
Mikronizowane wytłoki jabłkowe 175 mg

Waga

Masa netto: 40,5 g

Właściwości

Żeń-szeń syberyjski wspomaga system immunologiczny. Wspiera organizm w stanach przemęczenia i rekonwalescencji. Przyczynia się do optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej. Wykazuje również działanie adaptogenne.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.