Zuccarin, suplement diety, 60 tabletek

Suplement diety zawierający standaryzowany wyciąg z morwy białej.

Wielkość opakowania - tabletki
Dostępny
55,59

Klienci kupili również

O produkcie: Zuccarin, suplement diety, 60 tabletek

100006415

Opis

Zuccarin zawiera standaryzowany wyciąg z morwy białej, który zmniejsza przyswajanie cukru i skrobi po posiłkach.

Właściwości

Zuccarin to produkt, który zmniejsza przyswajanie cukrów, utrzymuje w normie poziom cukru we krwi po posiłku. Preparat zawiera standaryzowany wyciąg z morwy białej, który zmniejsza przyswajanie cukru i skrobi po posiłkach. Ponadto, zawarty w preparacie chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia glukozy we krwi. Preparat może być stosowany przez osoby na diecie wegetariańskiej oraz przez chorych na cukrzycę. Zuccarin wspiera proces odchudzania.

Skład

Dzienna dawka – 2 tabletki – zawierają: standaryzowany wyciąg z morwy białej (Morus alba) 800 mg zawierający 1% DNJ (1-Deoxynojirimycin), chrom (chlorek chromu (III) 0,08 mg) – 13,4 µg (33,5% zalecanego dziennego spożycia), celulozę mikrokrystaliczną (substancja wypełniająca) E460, fosforan diwapniowy (substancja wypełniająca) E341 (ii), amorficzny dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca) E551, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca) E470b, hydroksypropylometylocelulozę (substancja powlekająca) E464.

Jak stosować

2 razy dziennie 1 tabletka przed jedzeniem lub w razie potrzeby po spożyciu dużej porcji cukru lub skrobi.

Dzienne spożyciePrzeznaczenieOstrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią.

Waga

54,3 g

Dystrybutor

New Nordic Healthbrands Polska Sp. z o.o.
ul. Grażyny 13 lok 302
02-548 Warszawa

Producent

New Nordic Healthbrands AB

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.