Zuccarin suplement diety, 120 tabletek

Suplement diety z morwą białą, która zmniejsza przyswajanie cukru.

Dostępny
87,90

O produkcie: Zuccarin suplement diety, 120 tabletek

100006416

Opis

Zuccarin suplement diety 120 tabletek to preparat zawierający standaryzowany wyciąg z morwy białej, który wspomaga utrzymanie w normie poziomu cukru we krwi.


Właściwości

Zuccarin to suplement diety, który zmniejsza przyswajanie cukrów oraz utrzymuje w normie poziom cukru we krwi po posiłku. Preparat zawiera standaryzowany wyciąg z morwy białej, który zmniejsza przyswajanie cukru i skrobi po posiłkach. Herbata z liści morwy białej to naturalny sposób Japończyków na regulację cukru we krwi. Tego rodzaju napary pije się w Japonii od ponad 750 lat. Pozytywne oddziaływanie liści morwy białej na gospodarkę węglowodanową organizmu potwierdziły również badania kliniczne. Ponadto, w preparacie został zawarty także chrom, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia glukozy we krwi.

Czy Zuccarin pomaga w cukrzycy?

Preparat może być stosowany przez osoby na diecie wegetariańskiej oraz przez chorych na cukrzycę. Zawarta w nim morwa biała zmniejsza wchłanianie węglowodanów oraz cukrów ze spożywanej żywności. Prawidłowe stężenie cukru, tłuszczów oraz białka we krwi wspiera również znajdujący się w suplemencie diety chrom. Pierwiastek chemiczny bierze udział w procesach metabolicznych ludzkiego organizmu. Należy mieć przy tym na uwadze, że zdiagnozowana cukrzyca wymaga przede wszystkim zażywania leków przepisanych przez lekarza, a suplementy diety stanowią wyłącznie wsparcie dla tego rodzaju terapii.

Jak stosować Zuccarin?

Producent zaleca zażywanie suplementu diety 2 razy dziennie po 1 tabletce. Preparat należy zażywać przed posiłkami, popijając go wodą. Nie należy przekraczać rekomendowanej dziennej porcji spożycia suplementu. Preparat nie może być traktowany jako zamiennik zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie powinno się podawać go dzieciom poniżej 12. roku życia ani kobietom w ciąży lub karmiącym piersiom.

Zuccarin – czy powoduje skutki uboczne?

Producent nie podaje informacji na temat potencjalnych skutków ubocznych suplementu diety. Ze względów bezpieczeństwa przed rozpoczęciem stosowania preparatu warto jednak skonsultować się z lekarzem. Dotyczy to w szczególności osób ze zdiagnozowanymi chorobami, które równolegle przyjmują również inne leki oraz suplementy diety.

Zuccarin – czy działa skutecznie?

Zuccarin to suplement diety, który należy przyjmować długoterminowo, aby odczuć deklarowane właściwości zawartych w nim składników aktywnych. Dla skuteczności stosowania preparatu kluczowe znaczenie ma również regularne przyjmowanie tabletek 2 razy dziennie przed posiłkami. W połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną składniki zawarte w preparacie mogą przyczynić się do poprawy stanu zdrowia u osób zmagających się z chorobami metabolicznymi.

Czy Zuccarin wspomaga odchudzanie?

Składniki zawarte w Zuccarin wspierają proces odchudzania. Ponieważ liście morwy białej oraz chrom regulują metabolizm węglowodanów, w tym cukrów, wspierają utrzymywanie się uczucia sytości po posiłku. W rezultacie łatwiej stosować się do zaleceń dietetycznych, które uwzględniają ujemny bilans kaloryczny prowadzący do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej.


Tabela

Składnik Zawartość w 2 tabletkach % RWS*
Standaryzowany wyciąg z Morwy Białej (Morus alba L.) 800 mg -
Chrom (pikolinian chromu) 13,4 µg 33,5%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: ekstrakt z liści morwy białej (Morus alba L.) standaryzowany na 2% DNJ (1,5-dideoksy-1,5-imino-D-sorbitol); substancje wypełniające: celuloza mikrokrystalic-zna i fosforan diwapniowy; woda; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; składnik mineralny: chrom (pikolinian chromu); składniki otoczki tabletki: subst. glazu- rująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancje wiążące: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i gliceryna.


Jak stosować

2 razy dziennie 1 tabletka przed jedzeniem popijając wodą.


Dzienne spożycie

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu: 2 tabletki.


Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom poniżej 12 roku życia oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią.


Waga

Opakowanie zawiera 120 tabletek.


Dystrybutor

New Nordic Healthbrands Polska Sp. z o.o.
ul. Grażyny 13 lok. 302
02-548 Warszawa

Producent

New Nordic Healthbrands AB,
Södra Förstadsgatan 3,
211 43 Malmö,
Szwecja


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.