2BE Slim, 60 tabletek (30 na dzień + 30 na noc)

Suplement diety z wyciągami z zielonej herbaty, morszczynu i imbiru.

Dostępny
31,01

O produkcie: 2BE Slim, 60 tabletek (30 na dzień + 30 na noc)

100000002

Opis

Suplement diety - złożony dwufazowy produkt, którego składniki wspierają proces odchudzania.

Właściwości

Fazy odchudzania dopasowane do cyklu naturalnej aktywności organizmu.

W dzień:

- Wspomaga uzyskanie prawidłowej masy ciała

- Zmniejsza wchłanianie tłuszczów

- Wspiera procesy trawienia

W nocy:

- Zmniejsza apetyt

- Przyspiesza metabolizm

- Pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi

Faza I trwa przez cały dzień. Składniki różowej tabletki wspierają procesy trawienne i zmniejszają wchłanianie tłuszczów wspomagając uzyskanie prawidłowej wagi ciała.

Faza II trwa przez całą noc. Składniki niebieskiej tabletki zmniejszają apetyt, przyspieszają metabolizm i stabilizują poziom glukozy we krwi.

Suplement diety 2BeSlim to:

- unikatowa kompozycja składników w dwóch rodzajach tabletek: na dzień i na noc

- bogactwo substancji aktywnych zawartych w wyciągach roślinnych naturalnego pochodzenia, które uzupełnia: spirulina, L-karnityna, chrom i witamina B6.

Wyciąg z zielonej herbaty sprzyja osiągnięciu prawidłowej wagi prowadząc do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Wspiera odpowiedni poziom glukozy i cholesterolu we krwi. Działa energetyzująco i witalizująco. Posiada właściwości antyoksydacyjne.

Wyciąg z morszczynu zwiększa uczucie sytości i wpływa na kontrolę wagi. Wspomaga zdrowie układu trawiennego poprawiając komfort trawienny i tempo metabolizmu energii.

Wyciąg z imbiru pomaga zachować prawidłową wagę. Wspiera zdrowie układu pokarmowego. Imbir wspomaga utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi.

Wyciąg z guarany wspiera procesy trawienne i metabolizm lipidów. Zmniejsza uczucie głodu i zmęczenia. Pomaga utrzymać witalność fizyczną i psychiczną.

Witamina B6 odpowiada za metabolizm białek i glikogenu. Wspiera prawidłowe pozyskiwanie energii w procesach metabolicznych i może się przyczynić do zmniejszenia uczucia zmęczenia. Przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.

L-karnityna odgrywa kluczową rolę w procesach energetycznych.

Wyciąg z kawy zawiera 47,5 mg kofeiny.

Wyciąg z opuncji figowej wspiera odchudzanie i kontrolę wagi, zmniejsza apetyt. Wspomaga właściwy poziom glukozy we krwi.

Wyciąg z gorzkiej pomarańczy ułatwia kontrolę prawidłowej wagi. Wspierając metabolizm lipidów i węglowodanów.

Wyciąg z karczocha wspomaga układ trawienny i wątrobę oraz prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. Przyczynia się do kontroli wagi.

Wyciąg ze skrzypu wspiera prawidłową wagę i funkcjonowanie wątroby. Wykazuje działanie witalizujące.

Wyciąg z cynamonu działa witalizująco: zmniejsza zmęczenie psychiczne i fizyczne. Cynamon wspomaga zdrowie układu pokarmowego, pobudza procesy trawienne.

Wyciąg z pokrzywy wspomaga utrzymanie prawidłowej wagi oraz sprzyja ożywieniu ciała.

Spirulina pomaga zmniejszyć uczucie głodu i wspomaga utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi. Odpowiada za zmniejszenie zmęczenia, działa energetyzująco.

Chrom odpowiada za prawidłowy metabolizm makroskładników i utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi.

Suplement diety 2BE Slim należy stosować zgodnie z informacjami zamieszczonymi w ulotce dołączonej do opakowania albo według wskazań lekarza lub farmaceuty. Nie należy samodzielnie modyfikować sposobu dawkowania, dlatego że nie zwiększy to skuteczności działania preparatu, a może zaszkodzić zdrowiu. Produkt zawiera sporą ilość kofeiny (58,5 mg w porcji dziennej), dlatego nie powinien być stosowany przez dzieci ani przez kobiety w ciąży i okresie laktacji. Suplementu diety nie powinny też przyjmować osoby z nadwrażliwością na jakikolwiek składnik zawarty w preparacie.

Czy 2BE SLIM działa?

Przeznaczeniem produktu 2BE Slim jest uzupełnianie codziennej diety składnikami aktywnymi przyczyniającymi się do sprawniejszego procesu odchudzania. Substancje zawarte w suplemencie mogą przyspieszać metabolizm, zmniejszać apetyt i ograniczać wchłanianie tłuszczu. Składniki przyczyniają się do utrzymania prawidłowych procesów trawienia, zachowania prawidłowego poziomu glukozy we krwi i uzyskania prawidłowej masy ciała.

Warto jednak mieć świadomość, że żaden suplement diety nie zastąpi odpowiednio dobranej, zróżnicowanej diety ani ćwiczeń. Zawarte w nim składniki mogą jedynie usprawniać proces odchudzania. Bez zmian w trybie życia, jadłospisie i regularnej aktywności fizycznej utrata zbędnych kilogramów okaże się znacznie trudniejsza. Przed zastosowaniem suplementu diety zalecane jest ponadto zapoznanie się z treścią ulotki. Można znaleźć w niej bardziej szczegółowe informacje na temat wskazań i przeciwwskazań do przyjmowania tabletek. W przypadku wątpliwości dotyczących zażywania preparatu (np. w kwestii bezpieczeństwa jego spożywania) warto skonsultować się z lekarzem.

Co to jest 2BE Slim?

2BE Slim jest złożonym dwufazowym suplementem diety. Produkt ma formę tabletek w 2 kolorach (różowa na dzień i niebieska na noc). Preparat uzupełnia dietę osób dorosłych o składniki aktywne, które mogą przyczyniać się do sprawniejszego procesu odchudzania. Tabletka do przyjmowania rano zawiera wyciągi z roślin i glonów (ekstrakty z zielonej herbaty, morszczynu, guarany i imbiru), witaminę B6 i L-karnitynę. W składzie tabletki przeznaczonej do zażywania wieczorem obecne są spirulina, chrom oraz wyciągi z gorzkiej pomarańczy, skrzypu, karczocha, opuncji figowej, pokrzywy i cynamonu.

Ile kosztuje 2Be Slim?

Opakowanie suplementu w wariancie 2 x 30 tabletek kosztuje od 11,61 zł do 37,09 zł. Informacja dotyczy ofert z punktów sprzedaży internetowej. Stacjonarne punkty sprzedaży proponują ten sam produkt w nieco wyższej cenie.


Tabela

PORCJA PORANNA

Składniki Zawartość w 1 tabletce
Wyciąg z fasoli 200 mg
Winian l-karnityny 100 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 150 mg
Wyciąg z morszczynu
w tym zawartość jodu
50 mg
50 µg (33% ZDS*)
Wyciąg z guarany 50 mg
Wyciąg z kawy (95% kofeiny) 50 mg
Witamina B 1,4 mg
(100% ZDS*)
Korzeń imbiru ** 10 mg
Kofeina 58,5 mg

* ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie
** W postaci wyciągu

PORCJA WIECZORNA

Składniki Zawartość w 1 tabletce
Chrom 40 µg (100% ZDS*)
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy (6% p-synefryny) 100 mg
Wyciąg z karczocha 75 mg
Spirulina 200 mg
Wyciąg ze skrzypu 50 mg
Wyciąg z pokrzywy 50 mg
Wyciąg z cynamonu 50 mg
Wyciąg z opuncji figowej 100 mg

* ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie ** W postaci wyciągu


Skład

Składniki:

Tabletka na dzień (różowa): celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z fasoli (wyciąg z fasoli, skrobia kukurydziana), wyciąg z zielonej herbaty, winian l-karnityny, wyciąg z morszczynu, wyciąg z guarany, wyciąg z kawy, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona (substancja wypełniająca), wyciąg z imbiru, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), sorbitole (substancja wypełniająca), kwasy tłuszczowe (substancja przeciwzbrylająca), glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon, guma arabska (substancje glazurujące), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), koszenila (koszenila, wodorotlenek sodu, skrobia ziemniaczana) barwnik.
Tabletka na noc (niebieska): celuloza (substancja wypełniająca), spirulina, wyciąg , z gorzkiej pomarańczy, wyciąg z opuncji figowej, wyciąg z karczocha, wyciąg ze skrzypu, wyciąg z pokrzywy, wyciąg z cynamonu, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona (substancja wypełniająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), sorbitole (substancja wypełniająca), kwasy tłuszczowe (substancja przeciwzbrylająca), glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon, guma arabska (substancje glazurujące), błękit patentowy V (barwnik), chlorek chromu (chrom), koszenila (koszenila, wodorotlenek sodu, skrobia ziemniaczana) barwnik.


Jak stosować

Spożywać doustnie. 1 tabletka (różowa) rano, 1 tabletka (niebieska) wieczorem. Zaleca się zażywać w trakcie posiłku.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 tabletki. 


Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.