Ajona Stomaticum, Medyczny koncentrat do zębów, dziąseł i języka, 25 ml

Marka: AJONA
Dostępny
9,16
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100000127

AJONA jest koncentratem pasty do zębów do codziennej higieny jamy ustnej.

Dystrybutor

TOMY SHOW
Czajkowskiego 15
43-300 Bielsko-Biała

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przez użyciem zapoznać się z treścią ulotki lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Pojemność

25ml

Producent

Dr. Liebe Nachf

Przeznaczenie

Do codziennej higieny jamy ustnej.

Skład INCI

Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Sodium Laurylsulfate, Urea, Diammonium Phosphate, Menthol, Eucalyptol, Anethol, Bisabolol, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Mentha viridis, Linalool, Thymol, Tricalcium Citrate, Saccharin, Algin.

Jak stosować

Jak w przypadku pasty do zębów.

Właściwości

Dzięki swojej wysokowartościowej, nowoczesnej recepturze, posiadają naturalne właściwości przeciwdziałania próchnicy, paradontozie oraz nieprzyjemnemu zapachowi z ust. Już podczas czyszczenia zębów odczują Państwo i „zasmakują” jej działania. Rezultat to zdrowe, czyste zęby, mocne dziąsła, przyjemny oddech oraz długo utrzymująca się świeżość w ustach.

catalog.Warning: catalog.images are for information only.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.