Aspirin

  (9)

Aspirin firmy Bayer od ponad 100 lat wspiera pacjentów w leczeniu bólu oraz objawów przeziębienia i grypy. Proponuje również specjalne preparaty na zapalenie zatok. Zobacz, jakie produkty Aspirin znalazły się w ofercie marki!

Sortuj według

Aspirin - w jaki sposób zwalcza ból?

Aspirin od firmy Bayer to jeden z najpopularniejszych środków na objawy przeziębienia i grypy. Pacjenci sięgają po niego w przypadku bólu i wystąpienia gorączki. W preparatach marki Aspirin zawarty jest kwas acetylosalicylowy. Składnik hamuje produkcję prostaglandyn uczestniczących w powstawaniu stanów zapalnych. Co ważne, produkty Aspirin mają przystępną cenę, dlatego są dobrym rozwiązaniem niemal dla każdego, kto chce złagodzić symptomy infekcji wirusowej.

Kwas acetylosalicylowy wpływa również na proces krzepnięcia krwi. Wspomnianą właściwość wykorzystano w preparatach Aspirin Cardio tabletki. Zapobiegają one gromadzeniu się płytek i wspierają swobodny przepływ krwi.

Produkty w ofercie Aspirin

Na pierwsze objawy przeziębienia i grypy warto zastosować tabletki musujące Aspirin C. Pomoże on złagodzić bóle mięśniowe, ból głowy czy gardła, a także zadziała przeciwgorączkowo. Preparat wzbogacono witaminą C, która wzmacnia układ odpornościowy. Aspirin C w wariancie Forte zawiera podwójną ilość składników aktywnych. Musujące tabletki szybko uwalniają zawarte w nich substancje, aby udało się w krótkim czasie złagodzić męczące objawy infekcji.

Aspirin Pro tabletki stworzono z wykorzystaniem unikalnej technologii MicroActive. Każda tabletka ma musujący rdzeń ekspresowo uwalniający substancję aktywną. Preparat pozwala szybko zwalczyć gorączkę i dolegliwości bólowe - ból głowy, pleców, zębów czy bóle związane z infekcją wirusową.

Aspirin Zatoki zawiera pseudoefedrynę. Substancja działa obkurczająco na naczynia krwionośne śluzówki nosa i zatok, ograniczając obrzęk i ułatwiając pozbycie się zalegającej wydzieliny. Preparat pomaga zniwelować nieprzyjemne uczucie ucisku w zatokach. Udrażnia też nos i ułatwia oddychanie.