Biofer, suplement diety, 60 tabletek

Dostępny
21,03

O produkcie

100010157

Biofer to suplement diety stanowiący unikatową kompozycję dwóch form żelaza organicznego:
– żelazo HEMOWE, związane w cząsteczce hemoglobiny
– żelazo organiczne w formie fumaranu żelaza

Właściwości

Żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny, przez co pełni ważną rolę w transporcie tlenu w organiźmie, wspomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Witamina C wspomaga wchłanianie żelaza.

Tabela

Składniki 1 tabletka *% RWS 2 tabletki *% RWS
Witamina C 40 mg 50% 80 mg 100%
Żelazo 13,5 mg 96% 27 mg 193%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Sproszkowana hemoglobina (pochodzenia wołowego), skrobia kukurydziana, kwas L-askorbinowy, diglicynian żelaza (II), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), substancja wypełniająca (fosforany wapnia), substancje glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, guma akacjowa, talk, wosk carnauba), barwniki (dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza), polifruktoza.

Jak stosować

Kobiety w ciąży: 1 tabletka 2 razy dziennie między posiłkami.

Dorośli: 1 tabletka.

Przeznaczenie

Suplement diety, przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób przemęczonych, osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na żelazo.

Ostrzeżenia

Nie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia.Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu,W trakcie przyjmowania produktu Biofer nie stosować innych preparatów zawierających żelazo. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Przechowywać w miejscu suchym.

Producent

Orkla

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.