Cardiamid z kofeiną, suplement diety, 100 ml

 • Suplement diety zawierający kofeinę, witaminę B6 i wyciągi roślinne.
Dostępny
24,47

O produkcie: Cardiamid z kofeiną, suplement diety, 100 ml

100001144

Opis

Cardiamid z kofeiną krople - suplement diety zawierający kofeinę, witaminę B6 oraz naturalne wyciągi roślinne z owoców głogu, korzenia żeń-szenia i nasion guarany.

Właściwości

Produkt Cardiamid z kofeiną krople jest przeznaczony do suplementacji składników znajdujących się w preparacie. Zawiera kofeinę, witaminę B6 (chlorowodorek pirydoksyny) i naturalne wyciągi z głogu, żeń-szeń (korzeń) i nasion guarany może być stosowany przez osoby odczuwające osłabienie, spadek energii, brak witalności i pogorszenie koncentracji.

 • Kofeina wspiera redukowanie uczucia zmęczenia psychicznego i poprawę koncentracji.
 • Witamina B6 wspomaga minimalizowanie uczucia zmęczenia i znużenia. Jednocześnie pomaga zachować prawidłowe funkcje psychologiczne i utrzymać prawidłowy metabolizm homocysteiny.
 • Wyciąg z guarany wspiera zmniejszanie zmęczenia psychicznego.

Suplement diety Cardiamid z kofeiną krople jest odpowiedni dla osób dorosłych.

Jak działa Cardiamid z kofeiną krople?

Receptura suplementu diety Cardiamid z kofeiną krople opiera się na zawartości witamin, kofeiny i naturalnych ekstraktów (wyciąg z głogu, korzenia żeń-szenia i nasion guarany), które wspomagają przywracanie energii i witalności. Kofeina pomaga w zmniejszaniu zmęczenia psychicznego i poprawie koncentracji. Witamina B6 wspiera redukowanie uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto wspomaga utrzymywanie prawidłowych funkcji psychologicznych organizmu. Zawarty w składzie suplementu diety Cardiamid z kofeiną krople wyciąg z guarany dodatkowo wspomaga redukowanie zmęczenia psychicznego.

Kiedy brać Cardiamid z kofeiną krople?

Cardiamid z kofeiną krople to suplement diety stworzony z myślą o osobach odczuwających osłabienie, zmęczenie, brak energii i spadek witalności. Może być stosowany również w celu poprawy sprawności psychicznej i koncentracji. Sprawdzi się też w przypadku osób, którym zależy na wsparciu metabolizmu homocysteiny i funkcji psychologicznych.

Czy stosowanie Cardiamid z kofeiną w ciąży jest bezpieczne?

Suplement diety Cardiamid z kofeiną krople, podobnie jak krople nasercowe, nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży.


Tabela

Składniki 4 ml *% RWS
Kofeina 95 mg ---
Wyciąg z owoców głogu 60,4 mg ---
Wyciąg z korzenia żeń-szenia 53,28 mg ---
Wyciąg z nasion guarany 22,2 mg ---
Witamina B6 1,4 mg 100%

RWS* - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: glicerol (rozpuszczalnik), sorbitol (stabilizator), glikol (rozpuszczalnik), kwas L-askorbinowy (regulator kwasowości), kofeina bezwodna, wyciąg z owoców głogu, wyciąg z korzenia żeń-szenia, cytrynian sodu (regulator kwasowości), wyciąg z nasion guarany, aromat, sorbinian potasu (substancja konserwująca), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).


Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 2 ml płynu (40 kropli) 2 razy dziennie. Preparat zawiera w swoim składzie surowce wykazujące naturalną gorycz, dlatego krople można podawać w niewielkiej ilości wody, soku owocowego lub na cukier.


Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.


Ostrzeżenia

 • Przeciwwskazania: Zawiera kofeinę, nie zaleca się stosować u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny w 4 ml płynu - 95 mg). Nie zaleca się stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
 • Spożywanie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
 • Produkt zawiera składniki naturalnego pochodzenia, które mogą być przyczyną pojawienia się opalizacji i osadu.
 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
 • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

100 ml netto


Producent

Adamed Consumer Healthcare S.A.

Typ produktu

Suplement diety

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Cardiamid z kofein\u0105 krople - suplement diety zawieraj\u0105cy kofein\u0119, witamin\u0119 B6 oraz naturalne wyci\u0105gi ro\u015blinne z owoc\u00f3w g\u0142ogu, korzenia \u017ce\u0144-szenia i nasion guarany.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.