Sea Water Spray Hypertonic Dr.Max, 150 ml

Dostępny
23,99

O produkcie: Sea Water Spray Hypertonic Dr.Max, 150 ml

100047217

Opis

Sea Water Spray Hypertonic Dr. Max, 150 ml to 100% naturalny aerozol do nosa. Naturalnie udrażnia nos w przypadku przeziębienia, alergii lub grypy. Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia. Może być bezpiecznie używany przez kobiety w ciąży.


Właściwości

  • 100% naturalny.
  • Nie zawiera konserwantów.
  • Udrożnia oraz oczyszcza nos.

Prawidłowe oddychanie zależy od kondycji błony śluzowej nosa. Przeziębienia, alergie, grypa i szereg innych schorzeń zwiększają ilość wydzieliny i obrzęk błony śluzowej nosa. W takim przypadku, oddychanie jest utrudnione, powodując dyskomfort zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Kiedy i jak stosować roztwór Dr. Max Sea Water?

Roztwór Dr. Max Sea Water Spray Hypertonic to naturalny środek udrażniający nos. Dzięki dużemu stężeniu soli hipertoniczny roztwór „wydobywa” nadmiar płynu z błony śluzowej nosa przez osmozę, zmniejszając obrzęk błony śluzowej i ułatwiając oddychanie przez nos.
Polecany dla osób z zatkanym nosem i trudnościami w oddychaniu z powodu alergii, przeziębienia i grypy. Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi terapiami. 

Woda morska z Adriatyku jest bogata w sole i oligoelementy. Oligoelementy zawarte w roztworze odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu błony śluzowej nosa, wspomagając pracę górnych dróg oddechowych.


Skład

Woda morska, woda oczyszczona.


Jak stosować

Należy stosować, gdy utrzymuje się niedrożność nosa, a następnie dbać o prawidłową higienę nosa.
Po każdym użyciu umyć i osuszyć aplikator.


Dzienne spożycie

Należy stosować 1 – 2 razy do każdego otworu nosowego, kilka razy dziennie, a w razie potrzeby częściej.


Przeznaczenie

Dla kogo jest przeznaczony Dr. Max Sea Water?

Roztwór Dr. Max Sea Water Spray Hypertonic w postaci aerozolu do nosa wspomaga fizjologiczny stan błony śluzowej i nie ma działania ogólnoustrojowego. Dlatego jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia.
Naturalny i łagodny roztwór Dr. Max Sea Water Spray Hypertonic jest dobrym rozwiązaniem problemu zatkanego nosa w okresie ciąży i karmienia piersią, gdy inne leki na przeziębienie są nieodpowiednie dla kobiet w ciąży i matek karmiących.
Ze względów higienicznych produkt powinien być używany tylko przez jedną osobę.


Ostrzeżenia

Zewnętrzny pojemnik wypełniony jest gazem obojętnym (azotem), który nie wchodzi w kontakt z roztworem. Pojemnik pod ciśnieniem: może wybuchnąć pod wpływem ciepła. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać w bezpiecznej odległości od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia lub innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Chronić przed promieniowaniem słonecznym. Nie narażać na działanie temperatur przekraczających 50°C/122°F. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.


Waga

150 ml roztworu w butelce z mikrorozpylaczem.


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.,
Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.