Fitolizyna, nefrocaps FORTE, 30 kapsułek

Suplement diety z siedmioma skoncentrowanymi ekstraktami ziołowymi.

Dostępny
25,74

O produkcie: Fitolizyna, nefrocaps FORTE, 30 kapsułek

100006466

Opis

Fitolizyna nefrocaps FORTE suplement diety, to unikalna kompozycja 7 skoncentrowanych ekstraktów ziołowych, standaryzowana na zawartość flawonoidów.

Właściwości

Fitolizyna nefrocaps FORTE suplement diety:
- wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek (korzeń pietruszki, ekstrakt z ziela skrzypu polnego, kłącze perzu i liść brzozy),
- wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych (kłącze perzu, korzeń lubczyka, ziele nawłoci i liść brzozy),
- przyczynia się do zwiększenia eliminacji wody z organizmu, przez co ułatwia usuwanie wraz z moczem niepożądanych produktów przemiany materii (kłącze perzu, korzeń lubczyka, ziele nawłoci i liść brzozy).

Problemy związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu moczowego bywają bardzo uciążliwe. Objawiają się m.in. zaburzeniami mikcji, bólem w trakcie oddawania moczu, skąpomoczem, parciem na pęcherz. Dolegliwości przeważnie występują u kobiet, co wiąże się z ich budową anatomiczną. Krótsza cewka moczowa sprawia, że bakteria mają łatwiejszy dostęp do pęcherza. Do zakażeń układu moczowego dochodzi głównie za sprawą Escherichia coli. Większość przypadków zakażeń dotyczy zapalenia pęcherza moczowego. Czasem bakterie wnikają do nerek poprzez moczowód, prowadząc do odmiedniczkowego zapalenia nerek.

Kompozycja ziół zawarta w suplemencie diety Fitolizyna nefrocaps FORTE wspomaga leczenie dolegliwości układu moczowego. Żeby jednak uchronić się przed nawrotem zakażeń dróg moczowych, warto postawić na profilaktykę. Należy pamiętać, by:

  • Pić co najmniej 2 l wody dziennie (wraz z moczem usuwają się bakterie oraz zarazki zalegające na błonie śluzowej układu moczowego),
  • Zachowywać właściwą higienę intymną – do codziennej pielęgnacji najlepiej używać dedykowanych kosmetyków,
  • Nosić przewiewną bieliznę,
  • Prowadzić zdrowy tryb życia – systematycznie ćwiczyć i unikać przetworzonej żywności.
  • W okresie nasilenia objawów lepiej wziąć szybki prysznic, zamiast kąpać się w wannie.

Fitolizyna tabletki – czy szkodzi?

Nie wykazano działań niepożądanych oraz skutków ubocznych związanych z przyjmowaniem tabletek. Preparatu nie stosuje się w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

H3: Czy tabletki Fitolizyna są na receptę czy bez?
Kapsułki suplementu są dostępne bez recepty. Przed rozpoczęciem suplementacji należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Nie można również przekraczać zalecanej dawki.

Na co jest Fitolizyna?

Suplement zawiera naturalne ekstrakty ziołowe wspierające funkcjonowanie dróg moczowych, nerek. Składniki znajdujące się w preparacie ułatwiają usuwanie patogenów z układu moczowego poprzez eliminację wody z organizmu oraz zmniejszenie przyczepności drobnoustrojów.


Skład

Ekstrakt z ziela rdestu; żelatyna; substancja wypełniająca: celuloza; ekstrakt z kłącza perzu; ekstrakt z liścia brzozy; woda; ekstrakt z korzenia pietruszki; ekstrakt z ziela skrzypu; ekstrakt z korzenia lubczyka; ekstrakt z ziela nawłoci; barwnik: dwutlenek tytanu; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwniki: tlenek żelaza żółty, kompleksy miedziowe chlorofilin.

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

1 kapsułka 2 razy dziennie przed posiłkiem popijając obficie, najlepiej wodą (przynajmniej ½ szklanki).

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

- Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
- Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
- Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
- Przechowywać w temperaturze pokojowej.
- Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przeciwwskazania: Nie stosować produktu jeśli kiedykolwiek wcześniej wystąpiła nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Waga

30 kapsułek

Producent

Herbapol Warszawa Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.