Gripex

  (6)

Gripex jest marką należącą do grupy USP Zdrowie. W jej ofercie znajdują się leki na symptomy przeziębienia i grypy pomagające szybko wrócić do pełni sił. Preparaty Gripex mają postać saszetek z proszkiem do sporządzenia roztworu, tabletek i kapsułek.

Sortuj według

Zastosuj Gripex na przeziębienie i grypę

Produkty marki Gripex pomagają uwolnić organizm od uciążliwych objawów infekcji takich jak gorączka, ból głowy, katar, ból mięśni czy ból gardła. Dostępne są również warianty zwalczające kaszel czy symptomy zapalenia zatok.Gripex w podstawowej wersji wykorzystuje właściwości trzech składników - paracetamolu, pseudoefedryny i dekstrometorfanu. Pierwsza z substancji działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Redukuje bóle głowy, mięśni, gardła, kostno-stawowe oraz obniża niebezpiecznie podwyższoną temperaturę ciała.

Zawarta w lekach Gripex pseudoefedryna udrożnia nos i ułatwia oddychanie, redukując obrzęk błony śluzowej. Dekstrometorfan łagodzi z kolei suchy kaszel. Produkowane przez Gripex saszetki z proszkiem do przyrządzenia roztworu działają dodatkowo rozgrzewająco. Pomagają ograniczyć uczucie zimna i dreszcze. Jeżeli natomiast szukasz wygodnych do przyjęcia leków, zdecyduj się na oferowane przez Gripex tabletki.

Produkty w ofercie Gripex

Preparaty opracowane przez Gripex mają przystępne ceny, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla każdego pacjenta. Skutecznie łagodzą objawy przeziębienia i grypy, pomagając szybciej wrócić do zdrowia. Zobacz, jakie preparaty Gripex ma producent w swoim asortymencie i przygotuj się na sezon jesienno-zimowy!

Gripex Max to kompleksowy lek zwalczający nasilone objawy infekcji wirusowych. Dzięki maksymalnym dawkom substancji aktywnych szybko przynosi ulgę w dolegliwościach. Gripex Hot lek przeciw objawom przeziębienia i grypy to saszetki z paracetamolem, fenylefryną i witaminą C. Nie tylko rozgrzewają ciało i redukują przykre symptomy przeziębienia, ale też wzmacniają układ odpornościowy.