Katelin+ SR, 100 kapsułek o przedłużonym uwalnianiu

Dostępny
24,03

O produkcie: Katelin+ SR, 100 kapsułek o przedłużonym uwalnianiu

100002809

Opis

Katelin+ w kapsułkach to suplement diety, który uzupełnia niedobory potasu w organizmie. Pomaga w utrzymaniu właściwego ciśnienia krwi. Katelin poprawia działanie układu nerwowego i ułatwia pracę mięśniom, a w szczególności mięśnia sercowego, przez co zmniejsza ryzyko zawału.

Właściwości

Suplementacja potasu pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, uzupełniając organizm w niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania mikroelement.
Niedobór potasu w dużym stopniu zwiększa ryzyko udaru mózgu. W przypadku niedoboru potasu zagrożenie to jest większe niż w przypadku jego normalnego lub podwyższonego poziomu.

Tabela

Składnik Zawartoœć w 2 kapsułkach % RWS* Zawartoœć w 3 kapsułkach % RWS*
Potas 630 mg (1220 mg chlorku potasu) 31,50% 945 mg (1830 mg chlorku potasu) 47,25%

*RWS - Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Substancja aktywna - chlorek potasu; składnik otoczki kapsułki - żelatyna; substancje wypełniające - celuloza mikrokrystaliczna E460(i), skrobia kukurydziana; substancja glazurująca - etyloceluloza E462; substancja zagęszczająca - hydroksypropylometylo-celuloza E464; barwniki - błękit brylantowy FCF E133, pąs 4R E124.

Jak stosować

Spożywać doustnie. Kapsułkę należy popić wodą.

Dzienne spożycie

2-3 kapsułki dziennie.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Należy brać pod uwagę ilość przyjmowanego potasu z innych źródeł. Zróżnicowana
i zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna stanowią podstawę zachowania dobrego stanu zdrowia. Spożycie dziennej porcji Katelin+SR zapewnia deklarowane korzyści dla zdrowia.


Waga

90 g netto

Dystrybutor

LEK-AM
Ostrzykowizna 14A
Zakroczym

Producent

KREO SP.Z O.O.
Zabraniecka 82
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.