Katelin+ SR, suplement diety, 50 kaps.

Suplement diety w kapsułkach uzupełnia niedobór potasu w organizmie.

Wielkość opakowania - kapsułki
Dostępny
15,19

O produkcie: Katelin+ SR, suplement diety, 50 kaps.

100006646

Opis

Katelin+ w kapsułkach to suplement diety, który uzupełnia niedobory potasu w organizmie. Pomaga w utrzymaniu właściwego ciśnienia krwi. Katelin poprawia działanie układu nerwowego i ułatwia pracę mięśniom, a w szczególności mięśnia sercowego, przez co zmniejsza ryzyko zawału.

Właściwości

Suplementacja potasu pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, uzupełniając organizm w niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania mikroelement.
Niedobór potasu w dużym stopniu zwiększa ryzyko udaru mózgu. W przypadku niedoboru potasu zagrożenie to jest większe niż w przypadku jego normalnego lub podwyższonego poziomu.

Skład

Substancja aktywna :

– chlorek potasu; 

składnik otoczki kapsułki:

– żelatyna; 

substancja wypełniająca:

– celuloza mikrokrystaliczna; skrobia kukurydziana; substancja glazurująca – etyloceluloza; substancja zagęszczająca – hydroksypropylometyloceluloza; barwniki – błękit brylantowy FCF, koszenila.


Dzienne spożycie

2-3 kapsułki dziennie. Kapsułkę należy popić wodą.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Należy brać pod uwagę ilość przyjmowanego potasu z innych źródeł. Zróżnicowana
i zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna stanowią podstawę zachowania dobrego stanu zdrowia. Spożycie dziennej porcji Katelin+SR zapewnia deklarowane korzyści dla zdrowia.

Producent

PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE LEK-AM SP. Z O.O.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.