KenayAG, BioAstin 12mg, suplement diety, 50 kapsułek

Suplement diety zawiera astaksantynę i luteinę, które wspierają wzrok.

Wielkość opakowania - kapsułki

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

122,58

O produkcie: KenayAG, BioAstin 12mg, suplement diety, 50 kapsułek

100016454

Opis

KenayAG BioAstin 12mg - suplement diety, zawierający ekstrakt z alg Haematococcus Pluvialis. Alga Haematococcus Pluvialis, z której powstał Bioastin jest źródłem niewiarygodnie silnego antyutleniacza – karotenoidowego pigmentu astaksantyny oraz doskonałego antyoksydantu luteiny.

Właściwości

Astaksantyna, ksantofilowy pigment Alg Haematococcus Pluvialis nadaje charakterystyczny kolor między innymi łososiom, krewetkom a także krylom. Jednym z najbardziej ciekawych zjawisk w świecie fauny i flory jest migracja łososi. Ryby te wspaniale kumulują astaksantynę w mięśniach i być może to wyjaśnia ich niesamowitą siłę w pokonywaniu odległości w górę rzek mierzoną w setkach i tysiącach kilometrów.


Algi Haematococcus Pluvialis stanowią główne pożywienie kryli, można więc powiedzieć że zawarta w nich astaksantyna plus astaksantyna znajdująca się w Bioastinie spotęgują działanie kwasów omega-3 suplementu diety „Neptune Krill Oil” (NKO – Olej z kryla). Ażeby wyjaśnić mechanizm działania astaksantyny potrzebnych jest więcej badań naukowych – ale już dzisiaj można bez żadnych obaw korzystać z jej unikalnych właściwości, czego dowodem może być olbrzymia ilość pozytywnych artykułów w wiodącej prasie światowej między innymi Times, Newsweek czy też Sports Ilustrated a także w wielu publikacjach naukowych.


Bioastin doskonale współdziała z algami Spirulina Pacifica i z Olejem z Kryla.


Tabela

składniki 1 kapsułka (porcja dzienna) RWS*
Ekstrakt z alg Haematococcus Pluvialis 12,0 mg ---
Witamina E (d-alfa-tokoferol) 6,7 mg 56%

Skład

Składniki: ekstrakt z alg Haematococcus Pluvialis, substancje pomocnicze: nośnik: olej z krokosza barwierskiego (non-GMO), kapsułka: żelatyna (wolna od BSE), gliceryna; przeciwutleniacz: naturalne tokoferole. Zawiera naturalnie występujące karotenoidy, m.in. luteinę.

Jak stosować

doustnie, podczas posiłku

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie, podczas posiłku.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.


Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


WagaProducent

Cyanotech Co. Hawaje, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.