KenayAG, Bioastin 4mg, suplement diety, 120 kapsułek

129,83
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100016503

Suplement BioAstin jest źródłem niewiarygodnie silnego antyutleniacza – karotenoidowego pigmentu astaksantyny oraz doskonałego antyoksydantu luteiny.

Ostrzeżenia

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent

KENAY A.GRZEGOREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Częstochowska 25
62-800 Kalisz

Skład

Składniki: ekstrakt z alg Haematococcus Pluvialis, substancje pomocnicze: nośnik - olej z krokosza barwierskiego (non-GMO), otoczka kapsułki - żelatyna (wolna od BSE), gliceryna; przeciwutleniacz - naturalne tokoferole. Zawiera naturalnie występujące karotenoidy, m.in. luteinę.

Jak stosować

Doustnie, podczas posiłku.

Tabela

składnik zawartość
(3kapsułki)
RWS*
Ekstrakt z alg Haematococcus Pluvialis 12 mg -
Witamina E (d-alfa-tokoferol) 20 mg 167%

*Referencyjna wartość spożycia

Właściwości

Astaksantyna, ksantofilowy pigment alg Haematococcus Pluvialis.
Algi Haematococcus Pluvialis stanowią główne pożywienie kryli, można więc powiedzieć że zawarta w nich astaksantyna plus astaksantyna znajdująca się w Bioastinie potęgują działanie kwasów omega-3 suplementu diety „Neptune Krill Oil” (NKO – Olej z kryla). Bioastin doskonale współdziała z algami Spirulina Pacifica i z Olejem z Kryla.

Astaksantyna:
  • jeden z najsilniejszych aktyoksydantów, który pomaga oczyszczać organizm ze szkodliwych toksyn i wolnych rodników oraz chroni przed nowotworami i miażdżycą,
  • wzmacnia odporność,
  • korzystnie działa na ludzką skórę(hamować proces starzenia się organizmu),
  • pomocna także przy bólach stawów, stanach zapalnych, cukrzycy czy podwyższonym cholesterolu.

Natomiast najważniejszą cechą luteiny jest działanie antyoksydacyjne wobec reaktywnych form tlenu, jak i wolnych rodników. Dzięki tej właściwości chroni organizm przed wieloma ciężkimi, przewlekłymi chorobami.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: 2-3 razy dziennie po 1 kapsułce.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.