Koncentrat z buraka z żelazem i witaminą C, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
19,19
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100020257

Koncentrat buraka z żelazem i witaminą C to preparat stanowi połączenie koncentratu buraka ćwikłowego z żelazem i witaminą C.

Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Producent

S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł. Marek s.j.
ul. Krótka 4
61-012 Poznań

Skład

Składniki: suszony koncentrat buraka ćwikłowego, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego), kwas L-askorbinowy, glukonian żelaza.

Jak stosować

Przyjmować podczas posiłku.

Tabela

składnik zawartość
- 2 kapsułki
RWS*
suszony koncentrat buraka ćwikłowego 877 mg -
witamina C 76 mg 95%
żelazo 5,6 mg 40%

*RWS – referencyjna wartość dobowego spożycia.

Waga

Zawartość netto: 60 kapsułek po 596 mg/1 kapsułkę.

Właściwości

Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza, które pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie.
Ponadto żelazo wraz z witaminą C przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Dodatkowo żelazo pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, natomiast witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia: 2 kapsułki dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.