Balsamy do ciała

  (9)

Choć męska skóra jest grubsza od kobiecej, a przy tym bardziej odporna na utratę wody, to mimo wszystko warto ją nawilżać. Dojrzała cechuje się bowiem większą szorstkością, a balsam do ciała dla mężczyzn czyni ją gładką i miłą w dotyku.

Sortuj według
  Balsamy do ciała

  Balsamy do ciała

  Jak dobrać odpowiedni balsam do ciała dla mężczyzn

  Balsam do ciała dla mężczyzn powinien miećlekką i szybkowchłanialną konsystencję, dzięki której kosmetyk nie pozostawi nieprzyjemnej, tłustej warstwy. Oprócz tego dobrze, by produkt (nawet przy niewielkiej pojemności opakowania) wyróżniał się wydajnością. Inną cechą charakteryzującą balsam do ciała dla mężczyzn jest łatwość rozsmarowania i wielofunkcyjność

  Balsam do ciała dla mężczyzn – jaki skład?

  Witamina E, witaminy z grupy B, gliceryna i masło shea to jedne z podstawowych składników takich produktów jak balsam do ciała dla mężczyzn. Zapewnią męskiej skórze głębokie nawilżenie i wygładzenie, a razem z kwasem hialuronowym i mocznikiem wzmocnią jej barierę ochronną. Kosmetyki dla mężczyzn są również bogate w delikatne kwasy złuszczające, m.in. kwas salicylowy i LHA, które rozpuszczają zrogowaciały naskórek. Posiadają też ekstrakty z owoców takich jak limonka, dając efekt orzeźwienia.