Liq CC Serum Light 15% Vitamin C Boost, 30 ml

Lekkie serum rozświetlające z witaminą C, na starzenie się skóry.

Dostępny
52,70

O produkcie: Liq CC Serum Light 15% Vitamin C Boost, 30 ml

100007958

Opis

Lekkie serum rozświetlające z witaminą C.

Właściwości

Serum LIQ CC Light dzięki wysokim stężeniom aktywnych składników redukuje proces starzenia się skóry oraz chroni przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych. 15% witaminy C zapewnia szybkie pobudzenie syntezy kolagenu, skutecznie neutralizuje wpływ wolnych rodników i wyrównuje koloryt skóry. Aktywność czystej, niezjonizowanej formy witaminy C potęgowana jest przez odpowiednio dobrane stężenia tokoferolu i magnezu, które jednocześnie działają ochronnie, regenerująco oraz odżywczo. Dzień po dniu skóra odzyskuje utracony komfort, blask i witalność. Serum zostało przebadane dermatologicznie. Kosmetyk nie jest testowany na zwierzętach. Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.

Korzyści stosowania Liq CC Serum Light

Dzięki zastosowaniu niezjonizowanej, aktywnej formy kwasu L-askorbinowego, serum LIQ CC Light można stosować 365 dni w roku. Niskie pH gwarantuje przenikanie witaminy C do głębokich warstw skóry. Serum wskazane zarówno przed, jak i po ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Sprawdź nieocenioną moc 15% witaminy C:

  • ochrona antyoksydacyjna,
  • pobudzenie syntezy kolagenu,
  • program przeciwzmarszczkowy,
  • program redukujący przebarwienia,
  • program „blask i witalność”.

Składniki aktywne serum:

  • Witamina C (15% - 4800 mg) – aktywny kwas L-askorbinowy w formie niezjonizowanej zapewnia łatwość przenikania we wszystkie warstwy skóry, pobudzając syntezę kolagenu, wyrównując koloryt i rozświetlając cerę. Redukuje szkodliwy wpływ promieniowania UV, pomagając chronić DNA komórek skóry.
  • Tokoferol (witamina E) – wzmacnia ochronę antyoksydacyjną.
  • Magnez – zapewnia silne działanie regeneracyjne.
  • Kwas hialuronowy – chroni skórę przed odwodnieniem, zapewnia jej elastyczność i długotrwałe nawilżenie.

Jak stosować serum Liq CC Serum Light 15% Vitamin C?

Producent zaleca aplikację serum na twarz, szyję oraz dekolt. Do pokrycia wymienionych obszarów skóry powinna wystarczyć zawartość 1 pipety. Przed użyciem wstrząśnij serum, co ułatwi wymieszanie się zawartych w nim składników. Stosuj kosmetyk rano i/lub wieczorem, zawsze na oczyszczoną skórę. Możesz aplikować serum pod krem, a także w roli bazy pod makijaż. Zachowaj ostrożność pod względem aplikacji kosmetyku na skórę w okolicach oczu. Ze względu na niskie pH produkt może powodować przejściowe odczucie pieczenia, jeżeli formuła dostanie się do spojówki oka. W dalszym ciągu możesz stosować serum na skórę wokół oczu – zaleca się jednak jego aplikację w odległości 0,5 cm od spojówki.

Liq CC Serum Light 15% Vitamin C – kiedy używać?

Serum do twarzy to kosmetyk do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe i wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt dobrze sprawdzi się zarówno przypadku skóry młodej, jak i dojrzałej. Jest odpowiedni dla cery normalnej oraz mieszanej. Ponieważ skóra, na którą zaaplikowano serum, może być eksponowana na promienie słoneczne, kosmetyk jest bezpieczny do używania w ciągu całego roku: nie tylko zimą, ale również latem. Po otwarciu opakowania produkt należy zużyć w ciągu 3 miesięcy. W celu zwiększenia trwałości formuły serum można przechowywać w lodówce.

Jak długo stosować Liq CC Serum Light 15% Vitamin C?

Zależnie od potrzeb można stosować serum w ramach 28-dniowej kuracji albo przez cały rok. Jeśli zależy Ci w głównej mierze na redukcji przebarwień skórnych i stymulacji cery do ogólnej odnowy, możesz wybrać pierwszy wariant stosowania produktu. Jeżeli natomiast wybierzesz codzienną aplikację serum w ciągu całego roku, zyskasz także jego działanie profilaktyczne, które zapobiega powstawaniu kolejnych przebarwień i niedoskonałości. Twoja skóra zyska ochronę antyoksydacyjną, która spowolni zachodzące w niej procesy starzeniowe.


Skład INCI

Propylene Glycol, Aqua (Water), L-Ascorbic Acid, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Magnesium Sulfate, Polysorbate 20, Methylparaben, Propylparaben

Jak stosować

Jedna pipeta na aplikację (twarz, szyja i dekolt). Wstrząsnąć przed użyciem. Stosować rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Można stosować pod krem przez cały rok lub jako kurację 28-dniową.

Ze względu na niskie pH(<3,2) dermokosmetyków z gamy LIQC Dermocosmetics należy zachować ostrożność przy aplikacji w okolicach oczu. Przedostanie się serum do spojówki oka może powodować przejściowe odczucie pieczenia. Zachowanie odległości powyżej 0,5 cm od spojówki jest wystarczające i jednocześnie pozwala osiągnąć efekty przeciwstarzeniowe serum LIQ CC.Doskonała baza pod makijaż.


Przeznaczenie

Lekka postać serum LIQ CC wskazana jest dla cery normalnej i mieszanej. Do pielęgnacji na dzień i na noc dla skóry dojrzałej i młodej.

Dzięki zastosowaniu niezjonizowanej, aktywnej formy kwasu L-askorbinowego, serum LIQ CC Light można stosować 365 dni w roku. Niskie pH gwarantuje przenikanie witaminy C do głębokich warstw skóry. Serum wskazane zarówno przed, jak i po ekspozycji na promieniowanie słoneczne.


OstrzeżeniaPojemność

30 ml

Uwagi

Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowane na zwierzętach.

Bez substancji zapachowych i barwników. Do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zużyć w przeciągu 3 miesięcy od otwarcia. Przechowywać poniżej 25°C - dla zwiększenia trwałości przechowywać w lodówce.

LIQ CC Serum Light ze względu na zawartość kwasu L-askorbinowego, posiadają barwę od przezroczysto-biąłej (od 0 do 4. miesiąca od daty produkcji) do jasno-słomkowej (od ok 5. do 12. miesiąca od daty produkcji). Właściwości aktywnej witaminy C utrzymują się przez cały okres ważności kosmetyku (skrócony do 12 miesięcy). Produkty nie posiadają w składzie sztucznych barwników maskujących, dlatego mogą wykazywać subtelne zmiany w kolorze.pH 3,0-3,5


Producent

Liqpharm

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.