Lirene REGENERACJA

Lirene REGENERACJA to linia kosmetyków marki Lirene opracowana z myślą o pielęgnacji bardzo suchej i szorstkiej skóry, która na skutek różnych czynników utraciła optymalną elastyczność i nawilżenie. Poznaj produkty cechujące się specjalistyczną formułą lipidową.

Sortuj według
 • REGENERACJA

  Jakie zalety mają kosmetyki Lirene REGENERACJA?

  Kosmetyki Lirene REGENERACJA to produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry osób w każdym wieku. Można aplikować je na całe ciało, dzięki czemu są bardzo uniwersalne. Za ich wytwarzanie odpowiada Grupa Dr Irena Eris — lider w produkcji kosmetyków i właściciel sprzedawanych w 70 krajach świata marek takich jak Pharmaceris, Emotopic i Under Twenty. Przedsiębiorstwo Dr Irena Eris zostało założone w 1983 roku przez dr Irenę Eris i Henryka Orfingera. Obecnie firmą zarządza ich syn Paweł Orfinger. Wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu kosmetyków i wiedza zdobyta przez cały okres działalności przekładają się na jakość i skuteczność produktów Lirene REGENERACJA. Linia kosmetyków do ciała odpowiada na potrzeby wiotkiej skóry, pozbawionej jędrności.

  Jakie składniki zawierają kosmetyki z linii Lirene REGENERACJA?

  Produkty Lirene REGENERACJA opracowano w taki sposób, aby utrzymać nienaganną jakość i zachować odpowiednią dostępność. Zastosowano w nich wyłącznie przebadane i starannie wyselekcjonowane składniki o silnych właściwościach pielęgnacyjnych. Wśród nich znalazły się między innymi:

  • Olej kokosowy — wygładza, uelastycznia i zmiękcza skórę,
  • Wyciąg z aloesu — intensywnie nawilża, koi, łagodzi podrażnienia i sprzyja gojeniu uszkodzeń naskórka,
  • Witamina E — pomaga zachować odpowiednie napięcie skóry i wspiera odnowę skóry,
  • Masło shea — natłuszcza i pomaga wzmocnić barierę lipidową skóry.

  Polecane produkty Lirene REGENERACJA 

  Gama produktów Lirene REGENERACJA obejmuje wysokiej jakości kosmetyki zawierające składniki wspomagające odżywianie i regenerację skóry. Szczególnym zainteresowaniem konsumentów cieszą się balsamy do ciała dostępne w dużym ekonomicznym opakowaniu. Zawierają aż 90% substancji pochodzenia naturalnego. Szybko się wchłaniają, łatwo rozprowadzają i nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy — prawdopodobnie z tego powodu dlatego zyskały aż tak dużą popularność.