Manuka Health

  (8)

Manuka Health to nowozelandzka marka kosmetyków, suplementów diety i produktów spożywczych, które cieszą się ogólnoświatową popularnością. Powstała w 2006 roku w małym, wiejskim miasteczku Te Awamutu, w którym nadal ma swoją siedzibę. Jej produkty stanowią efekt pracy 200 ludzi i 1,5 miliarda pszczół.

Sortuj według

  Manuka Health – poznaj właściwości miodu Manuka

  Marka Manuka Health ma szeroki asortyment produktów pochodzących ze zrównoważonego pszczelarstwa. Marka troszczy się o dobro ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Wykorzystuje prozdrowotne właściwości miodu manuka wytwarzanego przez pszczoły z nektaru kwiatów pochodzących z nowozelandzkich drzew Mānuka. Miód nadaje się do jedzenia, stanowi także składnik kosmetyków pielęgnacyjnych i suplementów diety. Produkowany przez Manuka Health jest surowy, niepasteryzowany i nie zawiera GMO. Charakteryzuje się ciemnym kolorem i gęstą konsystencją. Obfituje w przeciwutleniacze, prebiotyki, witaminy i pierwiastki śladowe.

  Kosmetyki Manuka Health

  W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki marki Manuka Health do codziennej higieny oraz pielęgnacji. To między innymi pasty do zębów, balsamy do ciała, olejki do skóry głowy, pomadki ochronne oraz punktowe żele na niedoskonałości. Mają właściwości nawilżające, antybakteryjne i ochronne. Oprócz miodu manuka zawierają także inne, cenne składniki o naturalnym pochodzeniu, na przykład olej ze słodkich migdałów czy ekstrakt z nagietka. Oprócz miodu szczególnie popularny składnik w ich recepturach stanowi propolis, który ma właściwości łagodzące podrażnienia. Kosmetyki Manuka Health spełniają potrzeby suchej oraz wrażliwej skóry. Sprawdź Manuka Health olejek manuka MHNZ do pielęgnacji ciała, masażu i aromaterapii.

  Suplementy diety Manuka Health

  W ofercie Manuka Health znajdują się czyste miody manuka, które stanowią źródło methylglyoxalu (w skórcie MGO). To organiczny związek chemiczny, który ma naturalne właściwości przeciwbakteryjne. Ponadto dostarcza organizmowi flawanoidy, aminokwasy, witaminy z grupy B oraz korzystne dla zdrowia enzymy. Do wyboru pozostają miody o różnej zawartości MGO określanej w mg. Marka oferuje także różnego rodzaju suplementy diety z miodem manuka, na przykład w formie cukierków albo syropów. Zawierają one także inne składniki odżywcze, jak choćby propolis, witamina C i wyciągi ziołowe. Zobacz syrop z Miodem Manuka MGO 250+ suplement diety dostępny w naszej ofercie.