Memobon, wspomaga pamięć i równowagę, 60 kapsułek

Marka: BONIMED

Suplement diety z magnezem i ekstraktem z liści miłorzębu japońskiego.

Dostępny
39,47

O produkcie: Memobon, wspomaga pamięć i równowagę, 60 kapsułek

100003483

Opis

Suplement diety wspomagający pamięć i równowagę.

Właściwości

Memobon powstał z myślą o osobach, które chcą uzupełnić codzienną dietę w składniki wspierające pracę układu nerwowego. Jest przeznaczony dla osób dorosłych – także osób starszych. Zawiera ekstrakty roślinne, które pomagają poprawić ukrwienie mózgu oraz wspierają profilaktykę cukrzycy.

  • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.) wspiera pamięć i koncentrację. Wspomaga prawidłową pracę narządu słuchu oraz równowagi.
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Ponadto poprawia witalność organizmu. Dlatego suplement może być stosowany jako uzupełnienie w ramach profilaktyki cukrzycy.

Podobnie jak niektóre suplementy na pamięć, Memobon ma postać kapsułek. Opakowanie zawiera 60 kapsułek, dlatego wystarczy na 2-miesięczną suplementację.

Jak działa Memobon?

Memobon to suplement diety, którego skład bazuje na ekstraktach roślinnych. Miłorząb japoński oraz żeń-szeń są to składniki aktywne, które wspomagają pracę układu nerwowego oraz wspierają profilaktykę cukrzycy.

Jak stosować Memobon?

Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę rano – to rekomendowana porcja dzienna, której nie należy przekraczać. Po połknięciu należy popić ją wodą.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Memobon?

Ten suplement diety nie jest odpowiedni dla osób z nadwrażliwością na którykolwiek z jego składników. Produkt nie może być spożywany przez dzieci oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Osoby chorujące na padaczkę lub mające zaburzenia krzepliwości krwi powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji.

Z czym nie łączyć Memobon?

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego może zwiększać skłonność do krwawień. Dlatego suplement diety może nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi, więc nie należy ich łączyć. Ponadto z suplementacji trzeba zrezygnować na 4 dni przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi.


Skład

Mleczan magnezu, żelatyna, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.), substancja wypełniająca (maltodekstryna), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer), substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu, dwutlenek krzemu)

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

1 kapsułkę dziennie, rano.

Producent

BONIMED

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.