MyVita, Oliwa magnezowa MgCl2, 300ml

Dostępny
25,97
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100014164

MyVita Oliwa magnezowa to Chlorek magnezu w płynie.

Magnez to pierwiastek obecny w naszych organizmach i bardzo ważny dla jego prawidłowego funkcjonowania. Chlorek magnezu sześciowodny rozpuszczony w wodzie jest jedną z łatwiej przyswajalnych form magnezu. Najczęściej taki roztwór stosuje się bezpośrednio na skórę.

Ostrzeżenia

U osób z wrażliwą skóra na początku kontaktu z roztworem może występować uczucie ciepła lub lekkiego szczypania (pieczenia), które po czasie powinno minąć. Przed zastosowaniem przygotowanego roztworu rekomendujemy wykonanie testu kontaktowego na skórze.

Produkt przeznaczony wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Nie należy używać na rany na skórze.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu,  w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Pojemność

300 ml netto.

Producent

PRONESS
ul Nowogrodzka 17
59-220 Legnica

Przeznaczenie

Do ciała.

Skład INCI

Aqua, Magnesium Chloride 32%.

Jak stosować

Oliwę nanieść na skórę, a następnie delikatnie wmasować aż do momentu pojawienia się uczucia ciepła. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użycia zewnętrznego.

Właściwości

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni, a także wspomaga w zachowaniu zdrowych kości i zębów.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.