Nexon Pharma

  (5)

Nexon Pharma to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji suplementów diety i wyrobów medycznych na terenie Polski. Dostarcza nowoczesne i wysokiej jakości produkty, które wspomagają zdrowie i utrzymanie dobrej kondycji.

Sortuj według

Jaki cel przyświeca firmie Nexon Pharma?

Firma Nexon Pharma produkuje i udostępnia odbiorcom innowacyjne suplementy diety i wyroby medyczne, aby zadbać o dobry stan organizmu. Dostarcza nowoczesne preparaty i dba o ciągły rozwój. W trosce o konsumentów wciąż rozszerza swoje portfolio i udoskonala składy. Ponadto oferowane przez nią produkty powstają ze starannie dobranych i standaryzowanych składników wysokiej jakości. Dodatkowo przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na utrzymanie odpowiednich standardów bezpieczeństwa nie tylko na etapie produkcji, ale również w czasie dystrybucji. Jako podmiot działający na rynku farmaceutycznym czuje się odpowiedzialna za dobre samopoczucie swoich klientów.

Wyroby medyczne Nexon Pharma islandzkie medic+

W ofercie marki znajdziesz wyroby medyczne Nexon Pharma islandzkie medic+ w postaci tabletek do ssania i syropu. Syropy i tabletki na kaszel suchy opracowano z myślą o osobach zmagających się z objawami kaszlu, chrypki czy bólu gardła. Syropy są odpowiedni dla dzieci od 1. a pastylki — od 4. roku życia.  Formuły islandzkie medic+ bazują na właściwościach kwasu hialuronowego i roślin takich jak porost islandzki, kwiat lipy czy kwiat malwy. Składniki te są cennym źródłem związków śluzowych, które powlekają śluzówkę jamy ustnej ochronnym filmem. Dzięki temu:

  • Wspomagają nawilżanie i ochronę błony śluzowej gardła,
  • Pomagają złagodzić kaszel suchy i chrypkę,
  • Wspierają redukowanie uczucia suchości, pieczenia czy bólu gardła.

Probiotyczne suplementy diety od Nexon Pharma

W ofercie Nexon Pharma znajdziesz suplement diety MEDIPROLAC. Niska cena jest jednym z wielu atutów tego preparatu, którego skład bazuje na mieszance bakterii probiotycznych i prebiotyku w postaci fruktooligosacharydu. Tego rodzaju produkty można stosować w celu przywrócenia prawidłowej mikroflory bakteryjnej jelit, np. w okresie zwiększonego narażenia na infekcję, w czasie stosowania antybiotyków i w przebiegu biegunek infekcyjnych.