Niquitin

  (5)

Niquitin należy do międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Perrigo. Marka dostarcza specjalistyczne produkty ułatwiające rzucanie palenia. Pastylki do ssania, tabletki lub plastry zawierają nikotynę, która wydobywa się w niewielkich ilościach.

Sortuj według

Niquitin – skuteczne rozwiązanie w walce z nałogiem!

Choć nie ma sposobu na skuteczne pozbycie się nałogu, można sięgnąć po środki wspomagające ten proces. Produkty marki Niquitin minimalizują dolegliwości związane z odstawieniem używek. Głód nikotynowy objawia się w postaci:

  • Ogólnego rozdrażnienia organizmu,
  • Zmęczenia,
  • Problemów ze snem,
  • Przejadania się.

Plastry lub pastylki do ssania Niqutin Mini stopniowo uwalniają nikotynę, łagodząc symptomy powstałe na skutek zmniejszenia liczby wypalanych papierosów. W aptece znajdziesz produkty w różnej formie. Ich cena zależy od stężenia substancji aktywnych.

Niquitin – jak działają plastry, pastylki, tabletki?

Niquitin jest dostępny w wielu postaciach. Najefektywniej działają plastry. Wykorzystywano w nich technologię Smart Control pozwalającą na stałą podaż nikotyny przez całą dobę. Produkty cieszą się dobrymi opiniami, ponieważ skutecznie zmniejszają objawy abstynencyjne. Niestety, czasem chęć zapalenia pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Wówczas warto wspomóc się tabletkami lub pastylkami do ssania Niquitin. Zażywa się je w przypadku wystąpienia nagłego głodu nikotynowego. Jak zapewnia producent, terapia polegająca na łączeniu doustnych produktów Niquitin z plastrami daje najlepsze efekty.