Olimp Chela-Mag B6 Skurcz, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety zawiera magnez i wit. B6, które wspomagają pracę mięśni.

Dostępny
32,49

Klienci kupili również

O produkcie: Olimp Chela-Mag B6 Skurcz, suplement diety, 60 kapsułek

100001216

Opis

Preparat zawierający wysoko przyswajalną formę magnezu - w postaci chelatu aminokwasowego ALBION (diglicynian magnezu) i wysoko przyswajalną formę potasu (cytrynian potasu), korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie mięśni, a wraz z zawartą witaminą B6, wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Właściwości

Olimp Chela-Mag B6 Skurcz powstał z myślą o osobach, które chcą zapobiec niedoborom magnezu i potasu. Z uwagi na właściwości składników aktywnych preparat jest polecany w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego. Może być też stosowany przez osoby wykonujące ciężką pracę umysłową oraz narażone na stres. Formuła Olimp Chela-Mag B6 Skurcz bazuje na magnezie (w formie chelatu aminokwasowego Albion®), który:

  • wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni (w tym mięśnia sercowego),
  • wspomaga pracę układu nerwowego,
  • przyczynia się do zachowania równowagi wodno-elektrolitowej,
  • pomaga zmniejszyć odczuwanie znużenia i zmęczenia,
  • odpowiada za prawidłowy metabolizm energetyczny,
  • wspiera proces syntezy białek,
  • bierze udział w procesie podziału komórek,
  • wpływa na utrzymanie zdrowych zębów i kości.

Skład tego suplementu diety uzupełniają:

  • potas (jako cytrynian potasu) – wspiera pracę mięśni poprzez zapobieganie bolesnym skurczom; wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego oraz układu sercowo-naczyniowego; wpływa na prawidłową pracę serca; odpowiada za modulowanie wydzielania insuliny; pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową; przyczynia się do zachowania prawidłowego ciśnienia krwi,
  • witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) – wpływa na lepsze przyswajanie magnezu; wspiera pracę układu nerwowego; pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych; przyczynia się do zmniejszenia znużenia i zmęczenia.

Suplement diety Olimp Chela-Mag B6 Skurcz ma postać łatwych do połknięcia kapsułek z otoczką żelatynową. Może być stosowany wyłącznie przez osoby dorosłe. Został wyprodukowany w nowoczesnym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym, należącym do firmy Olimp Laboratories.

Jak działa Olimp Chela-Mag B6 Skurcz?

Preparat zawiera składniki aktywne, które wspierają pracę mięśni. Tym samym pomagają zapobiegać powstawaniu nadmiernych skurczy.

Jak stosować Olimp Chela-Mag B6 Skurcz?

Ten suplement diety stosuj zgodnie z rekomendacjami producenta. Spożywaj 1 kapsułkę 2 razy dziennie – najlepiej po posiłku. Możesz też stosować preparat inaczej, jeśli tak zaleci lekarz.  

Z czym nie łączyć Olimp Chela-Mag B6 Skurcz?

Zachowaj ostrożność, jeśli przyjmujesz inne preparaty z witaminą B6, magnezem i potasem. To ważne, aby nie doprowadzić do nadmiaru składników aktywnych w organizmie.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Olimp Chela-Mag B6 Skurcz?

Producent nie informuje o przeciwwskazaniach do stosowania tego suplementu diety. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem.


Skład

Cytrynian potasu, diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy magnezu ALBION®, chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna - otoczka kapsułki, barwnik: E171).

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

1 kapsułka 2 razy dziennie po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony: dla osób wykazujących zwiększone zapotrzebowanie na magnez i potas.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie należy spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Waga

55,8 gram

Dystrybutor

Olimp Laboratories Sp. z o.o.
Nagawczyna 109c
39-200 Dębica
Polska

Producent

Olimp Laboratories Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.