Olimp Forstres, suplement diety, 30 tabletek powlekanych

Suplement diety z wyciągiem z melisy, ashwagandy oraz witaminą B6.

Dostępny
16,79

O produkcie: Olimp Forstres, suplement diety, 30 tabletek powlekanych

100002214

Opis

Suplement diety w postaci tabletek powlekanych zawierający kompozycję odpowiednio dobranych ekstraktów roślinnych, wspomagających organizm w sytuacjach stresowych.

Właściwości

zawartości wyciągów roślinnych — z liści melisy (Melissa officinalis L.) i korzenia ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), który jest standaryzowany na 1,5% zawartości witanolidów. Recepturę dodatkowo uzupełniono o składniki mineralne i witaminowe wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowegomagnez i witaminę B6.

  • Melisa ułatwia odprężanie i relaksowanie się w stanach napięcia emocjonalnego, i rozdrażnienia. Wspiera utrzymywanie dobrego samopoczucia psychicznego i właściwych funkcji poznawczych oraz zachowywanie odpowiedniej kondycji umysłowej i fizycznej.
  • Ashwagandha wykazuje właściwości adaptogenne i wspiera organizm w walce ze stresem, zwłaszcza w stanach niepokoju, lęku i wzmożonego napięcia nerwowego. Ułatwia utrzymywanie właściwej równowagi emocjonalnej i pozytywnego nastroju. Jednocześnie wspomaga pamięć, koncentrację i zachowanie zdolności psychofizycznych w czasie osłabienia, zmęczenia czy wyczerpania organizmu.
  • Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymywania prawidłowych funkcji psychologicznych. Dodatkowo pomagają w zmniejszaniu uciążliwego uczucia zmęczenia czy znużenia.

Jak dawkować Olimp Forstres?

Spożywaj 1 tabletkę suplementu diety dziennie lub ustal częstotliwość przyjmowania go z lekarzem. Porcję preparatu połknij rano po posiłku i popij dużą ilością wody. Pamiętaj, aby przestrzegać zalecanej dobowej ilości produktu.

Kiedy brać Olimp Forstres?

Suplement diety możesz stosować, jeśli na co dzień jesteś narażony na nadmierny stres i prowadzisz intensywny tryb życia.

Jak długo można stosować Olimp Forstres?

Suplement diety możesz stosować jako uzupełnienie żywienia przez dowolnie długi czas. Opakowanie zawiera 30 sugerowanych porcji produktu i wystarcza na 1 miesiąc suplementacji.

Czy stosowanie Olimp Forstres w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Suplement diety nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży. Nie ma danych co do bezpieczeństwa stosowania preparatu u matek karmiących.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Olimp Forstres?

Po spożyciu suplementu diety nie powinno się prowadzić samochodu lub obsługiwać maszyn – produkt może wpływać na zdolność wykonywania tych czynności.


Tabela

Informacja żywieniowa

1 tabletka

Ekstrakt melisy,

(Melissa officinalis L.)

320 mg

Ekstrakt ashwagandy,  1,5% witanolidów (Withania somnífera L.)

50 mg

Magnez

75 mg (20%*)

Witamina B6

2,8 mg (200%*)

Skład

Jabłczan magnezu, ekstrakt z liści melisy, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt ashwagandhy, substancje glazurujące - alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk; substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; substancje przeciwzbrylające -sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny – witamina B6; barwniki - dwutlenek tytanu, błękit brylantowy FCF, tlenek żelaza.

Jak stosować

Doustnie, najlepiej rano po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Tabletkę należy popić odpowiednią ilością wody.

Dzienne spożycie

1 tabletka dziennie.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony jako suplement diety przede wszystkim dla osób prowadzących intensywny tryb życia, żyjących w napięciu, narażonych na stres życia codziennego.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić od wilgoci i światła.

Dystrybutor

Olimp Laboratories Sp. z o.o.
Nagawczyna 109c
39-200 Dębica
Polska

Producent

Olimp Laboratories Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.