Ranigast

  (4)

W ofercie Ranigast znajdują się tabletki na objawy refluksu żołądkowo-przełykowego. Marka wchodzi w skład spółki Polpharama. Międzynarodowa grupa farmaceutyczna słynie zastosowania innowacyjnych technologii. Dysponuje 5 ośrodkami badań i rozwoju.

Sortuj według

  Ranigast – czym charakteryzują się tabletki do ssania?

  Ranigast to wyrób medyczny wskazany w celu łagodzenia zgagi i bólu brzucha, czyli dolegliwości wywołanych przez refluks żołądkowo-przełykowy. Produkt zapobiega również niestrawności, a także redukuje uczucie pieczenia. Dodatkowo tabletki Ranigast stosuje się wspomagająco u osób cierpiących na zapalenie żołądka. Po wyrób mogą sięgać także kobiety w ciąży i karmiące piersią (po konsultacji z lekarzem). Tabletki wyróżniają się starannie skomponowanych składem. Zawierają:

  • Sole zobojętniające o działaniu neutralizującym kwasotę soku żołądkowego,
  • Alginiany sodu i kwas alginowy zabezpieczające śluzówkę żołądka.

  Ranigast – kiedy należy sięgnąć po tabletki?

  Tabletki do ssania Ranigast S.O.S. szybko przynoszą ulgę, a ich formuła jest biozgodna i tolerowana przez organizm. Apteka oferuje wyroby medyczne Ranigast w różnych cenach. Trzeba jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach zaleca się konsultacje lekarskie. Do wskazań należą m.in.:

  • Nieustępowanie objawów, pomimo przyjmowania tabletek przez 14 dni,
  • Pojawienie się bólu brzucha, nudności lub wymiotów (w trakcie kuracji),
  • Konieczność częstego i długotrwałego stosowania środków na zgagę,
  • Występowanie zgagi wraz z objawami towarzyszącymi, np. w postaci bólu gardła, kaszlu, chrypki.