Remifemin

  (4)

Remifemin to norweska marka działająca w ramach Orcla Care – spółki słynącej z produkcji leków i suplementów diety o wysokiej biodostępności. Produkty tej firmy dystrybuuje się głównie w państwach Europy Wschodniej oraz krajach leżących na Półwyspie Skandynawskim.

Sortuj według

    Remifemin – tabletki dla kobiet w okresie menopauzy

    Oferta producenta obejmuje tabletkina menopauzę Remifemin (ich cena zależy od wielkości opakowania). Naturalny lek łagodzi dolegliwości w postaci uderzeń gorąca, wahań nastroju, zaburzeń snu. Produkty Remifemin cechują się wysoką skutecznością, choć przed ich zastosowaniem warto zapoznać się z treścią ulotki. W składzie tabletek Remifemin znajdują się naturalne ekstrakty roślinne, w tym z kłącza pluskwicy groniastej. Więcej na temat działania tego zioła znajdziesz w artykule, pt. „Najlepsze zioła na menopauzę – sprawdź, jak w naturalny sposób zmniejszyć objawy klimakterium”.

    Remifemin – kiedy warto sięgnąć po krem?

    W asortymencie produktów marki mieści się także Remifemin krem nawilżający. Wyrób medyczny łagodzi podrażnienia okolic intymnych i przywraca równowagę flory bakteryjnej pochwy. Produkt działa nawilżająco. Nadaje się do stosowania przed stosunkiem płciowym. Krem zawiera kwas mlekowy oraz wodę oczarową pozyskaną w wyniku destylacji liści i gałęzi oczaru wirginijskiego. Roślina ta jest znana ze swoich dobroczynnych właściwości prozdrowotnych. Mieszkańcy Ameryki Północnej od wieków wykorzystują ją w medycynie ludowej.