Sudafed

  (5)

Marka Sudafed należy do koncernu Johnson&Johnson. Oferuje preparaty stosowane w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych u dorosłych i dzieci. Spraye do nosa Sudafed pomagają udrożnić nos, ułatwiają oddychanie i wspierają leczenie zapalenia zatok.

Sortuj według

Sudafed do nosa – skuteczne leki na katar

Produkty Sudafed, w tym aerozole Sudafed Xylospray, pozwalają poradzić sobie z wodnistą wydzieliną produkowaną z powodu infekcji. Substancje zawarte w oferowanych lekach zmniejszają zaistniały obrzęk śluzówki. Dzięki nim preparaty ułatwiają oddychanie i usprawniają usuwanie wydzieliny z dróg oddechowych. Sudafed w aerozolu można zastosować na zatoki czy katar towarzyszący przeziębieniu.

W aerozolach z linii Sudafed Xylospray dla dzieci obecna jest ksylometazolina. Substancja zwęża naczynia krwionośne, łagodzi stan zapalny i redukuje obrzęk śluzówki nosa. Ksylometazolina ogranicza przekrwienie i wysięk, pomagając złagodzić katar towarzyszący infekcji. Każdy opracowany przez Sudafed spray jest łatwy w aplikacji, co docenią szczególnie rodzice ruchliwych pociech.

Sudafed dla dzieci

Leki i tabletki na katar u dzieci Sudafed w wariancie dla dzieci zawierają ksylometazolinę obkurczającą naczynia krwionośne wewnątrz jamy nosowej. Aerozole zmniejszają obrzęk błony śluzowej i ułatwiają oddychanie, co jest ważne szczególnie w nocy. W wariancie HA Sudafed dla dzieci zawiera również kwas hialuronowy. Substancja zabezpiecza i nawilża błonę śluzową nosa. Sprawdź, jakie produkty dla dzieci Sudafed oferuje marka i pomóż swoim pociechom złagodzić uciążliwy katar!

Preparaty Sudafed mają przystępne ceny, dlatego są dobrym rozwiązaniem na każdą kieszeń. Warto mieć je w domowej apteczce, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym, gdy łatwo o wirusowe infekcje. Należy jednak pamiętać, by nie stosować produktów takich jak Sudafed spray długotrwale nawilżający. Może to skutkować powstaniem polekowego nieżytu nosa. Zachęcamy zapoznać się z zaleceniami producenta leku.