Sutricon

  (8)

Sutricon jest marką należącą do polskiej firmy Verco działającej na rynku od ponad 20 lat i specjalizującej się w obszarze skin care, okulistyce i ginekologii. W ofercie Sutricon można znaleźć żele oraz plastry na blizny, w tym plastry dla dzieci oraz plastry na blizny po cesarskim cięciu.

Sortuj według

  Sutricon plastry na blizny – dla lepszego gojenia się blizn

  Produkowane przez Sutricon plastry na blizny składają się z bardzo cienkich warstw – z folii poliuretanowej i żelu silikonowego. Dzięki zastosowaniu wspomnianych materiałów mogą poprawiać wygląd i elastyczność blizn. Plastry Sutricon zmniejszają ból i swędzenie skóry oraz łagodzą nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Przepuszczają tlen i niwelują utratę wilgoci z naskórka. Oferowane przez Sutricon plastry na blizny chronią zabezpieczone nimi miejsca przed bakteriami i czynnikami zewnętrznymi. Akcesoria w wariancie Kids mogą stosować dzieci już od 6 miesiąca życia. Zobacz, jakie plastry Sutricon proponuje producent w swojej ofercie!

  Sutricon plastry czy żel – co wybrać?

  Plastry Sutricon dobrze sprawdzają się na zakrytych, nieruchomych powierzchniach ciała. Na twarzy i innych ruchomych powierzchniach lepiej sprawdzi się z kolei produkowany przez Sutricon żel silikonowy. Preparat ma matową, aksamitną konsystencję, dlatego szybko się wchłania i pozostaje niewidoczny.  Sutricon żel na blizny można nakładać pod makijaż.

  Poznaj Sutricon CC na blizny po cesarskim cięciu

  Sutricon CC to terapeutyczne plastry na blizny po cesarskim cięciu. Zapobiegają one powstawaniu blizn przerostowych i keloidów. Niwelują napięcie i swędzenie skóry, a także dostosowują się do anatomicznych kształtów ciała. Plastry Sutricon CC zmniejszają, rozjaśniają i wygładzają bliznę. Zapewniają dobrą przepuszczalność tlenu oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Co ważne, plastry na blizny po cesarskim cięciu Sutricon mają korzystną cenę.