Tena Lady Maxi Night, wkładki anatomiczne, 12 sztuk

Marka: TENA

Wkładki anatomiczne dla kobiet, ochrona przed przeciekiem podczas snu.

Chłonność
Ilość sztuk
Dostępny
19,06

O produkcie: Tena Lady Maxi Night, wkładki anatomiczne, 12 sztuk

100011652

Opis

Specjalistyczne podpaski Tena Lady Maxi Night, stworzone z myślą o komforcie kobiet podczas snu.

Właściwości

Tena Lady Maxi Night zostały stworzone z myślą o komforcie kobiet podczas snu. Dzięki podwójnej strefie chłonnej i doskonałemu dopasowaniu do ciała zapewniają całonocną ochronę i wygodę. Dodatkową ochronę przed przeciekaniem zapewniają elastyczne falbanki po bokach i poszerzona część tylna.

  • Poszerzona część tylna, dla lepszej ochrony w nocy;
  • Chłonność specjalistycznych podpasek Tena Lady jest kilka razy wyższa niż tradycyjnych podpasek;
  • System Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu;
  • Mikroperełki wiążą płyn wewnątrz i skutecznie izolują wilgoć co zapewnia uczucie suchości;
  • Jedwabiście miękkie i delikatne dla skóry.

Wkładki zostały zapakowane pojedynczo, aby można było higienicznie przenosić w kieszeni czy torebce 1 lub więcej sztuk. Dzięki temu rozwiązaniu wygodniejsze jest też wyrzucanie zużytych produktów. Wszystkie elementy jednorazowych wkładek przetestowano dermatologicznie, aby były bezpieczne dla skóry okolic intymnych. Akcesoria nie zawierają środków zapachowych, co dodatkowo ogranicza ryzyko podrażnień.

Marka Tena jest zarządzana w zgodzie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Podejmuje działania informacyjne i edukacyjne mające na celu łamanie tabu związanego z problemem nietrzymania moczu. Marka dąży też do ograniczenia śladu węglowego swoich produktów i usług o 50% do 2030 roku.

Czy Tena Lady Maxi Night zapewniają chłonność?

Chłonność specjalistycznych wkładek anatomicznych jest kilkukrotnie wyższa niż w przypadku tradycyjnych podpasek. Produkty zapewniają ochronę przed przeciekaniem, wilgocią i nieprzyjemnym zapachem. Ich poziom chłonności to 6/8. Wkładki szybko absorbują wilgoć i odciągają ją od skóry, pozostawiając komfortowe uczucie suchości.

Czy wkładki anatomiczne Tena Lady Maxi Night są wygodne?

Wkładki mają elastyczne, miękkie boki, dzięki którym dobrze dopasowują się do kształtu ciała. Przekłada się to na dużą wygodę używania akcesoriów i chroni przed wyciekiem płynów. Dobrze dopasowane, komfortowe wkładki zapewniają spokojny, niezakłócony sen. Produkty są też cienkie i dyskretne (niemal niezauważalne pod ubraniem), a także bardzo miękkie i delikatne dla wrażliwej skóry okolic intymnych.

Kiedy stosować wkładki anatomiczne Tena Lady Maxi Night?

Wkładki anatomiczne są odpowiednie dla kobiet z ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Wkładki można stosować też w połogu, kiedy potrzebuje się wyższego poziomu ochrony przed przeciekaniem. Akcesoria mają zwiększoną chłonność, dłuższe i szersze wymiary w tylnej części, dlatego zapewniają optymalne zabezpieczenie przed wilgocią i plamami podczas leżenia. Budowę wkładek dostosowano tak, aby można było komfortowo używać ich w nocy. Jeżeli jednak potrzebuje się silniejszej ochrony przed wilgocią, odpowiedniejszym wyborem okażą się  np. Tena Pants Plus.


Jak stosować

Przyklejane do bielizny.

Przeznaczenie

Odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 6/8.

Dystrybutor

ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Producent

SCA HYGIENE PRODUCTS
Puławska 435 a
Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.