Tena Lady Maxi, podpaski specjalistyczne, 12 szt.

Marka: TENA

Specjalistyczne podpaski dla kobiet z problemem nietrzymania moczu.

Chłonność
Dostępny
19,68

O produkcie: Tena Lady Maxi, podpaski specjalistyczne, 12 szt.

100005422

Opis

TENA Lady Maxi ze strefą InstaDRY to specjalistyczne podpaski, które zapewniają suchość i wygodę.

Właściwości

Tena Lady Maxi to specjalistyczne podpaski, które zapewniają suchość i wygodę kobietom zmagającym się z nietrzymaniem moczu. Podpaski o wysokim poziomie chłonności gwarantują niezawodność oraz dyskrecję. Są przyjemne w dotyku i zapobiegają dyskomfortowi w postaci nieprzyjemnego zapachu oraz wilgoci. Każda podpaska jest pakowana pojedynczo, dzięki czemu możesz nosić wkładki zawsze przy sobie, na przykład w torebce albo kieszeni. Podpaski przebadano dermatologicznie. Ich formuła nie zawiera środków zapachowych, dzięki czemu do minimum ograniczono ryzyko podrażnień wynikających z ich stosowania.

Czy Tena Lady Maxi dobrze chłoną wilgoć?

Tak, Tena Lady Maxi ze strefą InstaDRY zapewniającą szybkie wchłanianie dają pewność i poczucie bezpieczeństwa. Błyskawicznie wchłaniają płyn i wiążą go wewnątrz, co daje pewność i uczucie komfortu. Specjalistyczne podpaski Tena Lady mają system Fresh Odour Control z unikalnymi mikroperełkami, które zamykają płyn i chronią przed nieprzyjemnym zapachem. Dzięki Tena będziesz czuć się świeżo i pewnie, odzyskując pewność siebie. Wsad Dry Fast Core skutecznie izoluje wilgoć wewnątrz podpaski, dlatego możesz zachować normalną aktywność każdego dnia.

Kiedy stosować specjalistyczne podpaski Tena Lady Maxi?

Podpaski Tena Lady Maxi są dla Ciebie odpowiednie, jeśli doświadczasz nietrzymania moczu o stopniu średnim. Producent określa chłonność podpasek jako 7/8. Wkładki możesz stosować na co dzień w taki sam sposób co klasyczne podpaski – przyklejając je do wewnętrznej strony majtek.

Czy podpaski Tena Lady Maxi dobrze się dopasowują?

Tak, Tena Lady Maxi mają miękkie oraz elastyczne boki, dzięki którym dokładnie dopasowują się do krzywizn ciała. Są delikatne i miękkie w dotyku, nie powodując dyskomfortu w trakcie noszenia. Nie obcierają skóry ani nie uwierają. Prezentują dobry stosunek chłonności do grubości materiału, dzięki czemu nie odznaczają się na odzieży.


Jak stosować

Przyklejane do bielizny.

Przeznaczenie

Odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 7/8.


Dystrybutor

SCA Hygiene Sp.z o.o., ul. Puławska 435A, 02-801 Warszawa

Producent

SCA Hygiene Products AB

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.