Tena Men Extra Light. wkładki anatomiczne, 14 sztuk

Marka: TENA

Wkładki anatomiczne, zapewniają ochronę ciała w nietrzymaniu moczu.

Chłonność
Dostępny
11,93

O produkcie: Tena Men Extra Light. wkładki anatomiczne, 14 sztuk

100010312

Opis

TENA Men Extra Light powstały z myślą o komforcie i higienie mężczyzn z bardzo lekkim stopniem nietrzymania moczu. To superdyskretne wkłady o nowym, najniższym poziomie chłonności. Przyklejone do bielizny, utrzymują się na miejscu i gwarantują komfort użytkowania.Ich unikalny, czarny kolor, tylko 3 mm grubości oraz pojedyncze pakowanie zapewniają pełną dyskrecję.

Właściwości

Tena Men Extra Light to supercienkie i lekkie wkładki, dzięki którym nietrzymanie moczu u mężczyzn staje się znacznie mniej problematyczne. Cechują się 1. poziomem chłonności w 8-stopniowej skali. Tena Men Extra Light doskonale sprawdzą się więc u osób cierpiących na lekkie nietrzymanie moczu. Produkt zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić dyskretną ochronę przed wilgocią przez długi czas. Dzięki zastosowaniu delikatnych i miękkich materiałów wkładki Tena Men Extra Light są wygodne w noszeniu, przewiewne i całkowicie niewyczuwalne.

Tena Men Extra Light mają 3 mm grubości i czarny kolor. Wchłaniają niewielkie kropelki i pozwalają czuć się świeżo w każdych okolicznościach. Na spodzie każdej wkładki znajduje się samoprzylepny pasek uniemożliwiający zmianę jej położenia. Dzięki temu produkt Tena Men Extra Light pozostaje na swoim miejscu nawet w czasie aktywności fizycznej.

Wkładki Tena Men Extra Light zaprojektowano z uwzględnieniem potrzeb mężczyzn. Ich lekko trójkątny kształt doskonale dopasowuje się do ciała, tworząc bezpieczną strefę chłonną, która chroni przed przeciekami, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

Materiały Tena Men Extra Light wykorzystane do produkcji wkładek zostały przebadane dermatologicznie*. Dzięki temu można mieć pewność, że nie wywołują one reakcji alergicznych czy podrażnień i są w pełni bezpieczne dla skóry.

Jak stosować Tena Men Extra Light?

Odklej foliowy pasek zabezpieczający klej i przymocuj wkładkę Tena Men Extra Light do bielizny. Po zużyciu wyrzuć do kontenera na odpady zmieszane.

*https://www.tena.pl/mezczyzni/produkty/wkladki-na-nietrzymanie-moczu-dla-mezczyzn/tena-men-active-fit-wkladka-na-nietrzymanie-moczu


Jak stosować

Przyklejane do bielizny.

Przeznaczenie

Odpowiednie dla mężczyzn z kropelkowym nietrzymaniem moczu. Poziom chłonności: 1/8.

Dystrybutor

SCA Hygiene Sp. z o.o., ul. Puławska 435A, 02-801 Warszawa

Producent

SCA Hygiene Products AB

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.