Tena Men Level 3 Super, wkłady anatomiczne, 20 sztuk

Marka: TENA

Wkłady o anatomicznym kształcie dla mężczyzn z nietrzymaniem moczu.

Dostępny
38,42

O produkcie: Tena Men Level 3 Super, wkłady anatomiczne, 20 sztuk

100006067

Opis

Ochrona średniego stopnia stworzona specjalnie dla mężczyzn z nietrzymaniem moczu. Łatwe w użyciu - przyklejone do bielizny doskonale chronią, są dyskretne i utrzymują się na miejscu. Kubełkowy kształt zapewnia komfort, ochronę i dyskrecję. Odpowiednie do stosowania w ciągu nocy.

Właściwości

Wkłady anatomiczne Tena Men Level 3 wyposażono w podwójną, wzmocnioną strefę chłonną. Mają odpowiednio wyprofilowany męski kształt i elastyczne brzegi, dzięki którym doskonale dopasowują się do ciała i są bardzo wygodne w użytkowaniu. Absorbent wykorzystany w akcesoriach zamyka mocz wewnątrz wkładów. Pozostawia ich powierzchnię komfortowo suchą nawet przy większej ilości płynu. Unikalny system Odour Control™ zapewnia ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Materiał, z którego wykonano akcesoria, jest przyjazny dla skóry, a produkty przebadano dermatologicznie.

Wkłady Tena Men Level 3 uzupełniono praktycznym paskiem samoprzylepnym. Wspomniany element nie pozwala akcesoriom na niekontrolowane przesuwanie się. Męskie wkłady zapewniają więc ochronę przed przeciekaniem w każdej pozycji ciała i niezależnie od podejmowanej aktywności. Co ważne, wkłady anatomiczne Tena Men Level 3 są pakowane pojedynczo. Pozwala to na bardziej higieniczne i w pełni dyskretne użytkowanie. Wkłady Tena Men Level 3 są bardzo chłonne. Chronią skórę przed wilgocią i sprawiają, że nietrzymanie moczu, nawet w stopniu średnim, nie zmusza do zmiany trybu życia czy rezygnowania ze spotkań towarzyskich.

Jak często zmieniać wkładki anatomiczne Tena Men Level 3?

W przypadku wkładów męskich Tena Men Level 3 powinno wystarczyć 3-5 zmian w ciągu dnia. Liczba zmian może jednak być większa lub mniejsza w zależności od ilości wypływającego moczu czy stanu skóry. Wkłady warto zmieniać zanim zostanie przekroczony ich poziom chłonności. Zapobiegnie to niespodziewanemu przeciekaniu, powstaniu nieprzyjemnego zapachu czy pojawieniu się problemów skórnych.

Kiedy stosować wkładki anatomiczne Tena Men Level 3?

Wkładki Tena Men Level 3 Super sprawdzą się przy średnim i wysokim stopniu nietrzymania moczu. Pozwolą czuć się świeżo i pewnie niezależnie od podejmowanych na co dzień aktywności. Wkłady Tena nadają się też do stosowania w ciągu nocy. Dzięki podwójnej ilości absorbentu można spać bez obaw o przeciekanie i dyskomfort.

Tena Men Level 3 – czy trzeba wybrać rozmiar?

Nie, wkładki Tena Men Level 3 występują w jednej wielkości. Wszystkie wkłady mierzą 27 cm.


Jak stosować

Przyklejane do bielizny.

Przeznaczenie

Odpowiednie dla mężczyzn z nietrzymaniem moczu. Poziom chłonności: 5/8.

Dystrybutor

SCA Hygiene

Producent

SCA Hygiene

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.