Wkładki ortopedyczne I004, uniesienie łuku podłużnego i poprzecznego, rozmiar 38, 2 szt.

Dostępny
36,89

O produkcie: Wkładki ortopedyczne I004, uniesienie łuku podłużnego i poprzecznego, rozmiar 38, 2 szt.

100052668

Opis

Wkładki ortopedyczne I004, uniesienie łuku podłużnego i poprzecznego, rozmiar 38, 2 szt. to wkładki ortopedyczne przeznaczone są na płaskostopie poprzeczne i haluksy oraz równolegle wstępujące płaskostopie podłużne.


Właściwości

Wkładki ortopedyczne Qmed I004, przeznaczone są na płaskostopie poprzeczne i haluksy oraz równolegle wstępujące płaskostopie podłużne. Płaskostopie poprzeczne to wada stóp, która niekorygowana może powodować powstawanie palucha koślawego (haluksa). Jest to schorzenie, które może być wrodzone albo nabyte. Z kolei płaskostopie podłużne, może utrudniać chodzenie, może też doprowadzać do zmian zwyrodnieniowych i zniekształcenia w stawach stóp. Przyczynia się do koślawości pięty. Dlatego bardzo ważne jest zastosowanie wkładek korekcyjnych, które w dużym stopniu pozwolą ograniczyć postęp schorzenia oraz pomogą zmniejszyć bolesność. 

Wkładki ortopedyczne polecane dla dzieci i osób dorosłych, dostępne w kilku rozmiarach do wyboru. Wkładki Qmed mają możliwość przycięcia, dzięki temu idealnie dopasują się do każdej stopy. Materiał z jakiego powstały wkładki ortopedyczne wykazuje dużą odporność na zniszczenia i zniekształcenia.

Wkładki Qmed występują w kilku rozmiarach do wyboru, również istnieje możliwość przycięcia wkładki z przodu do długości własnej wkładki w obuwiu codziennym, co zapewnia idealne dopasowanie się do stopy. Wkładki w cielistym kolorze wyglądem przypominają zwykłe wkładki do butów.


Skład

Pianka perforowana PE, włóknina obuwnicza kalandrowana, lateksowe komponenty do obuwia.


Dzienne spożycie

Według potrzeb.


Przeznaczenie

Płaskostopie poprzeczne oraz równolegle wstępujące płaskostopie podłużne, korekcja haluksów.


Ostrzeżenia

  • Przeciwwskazania: Zmiany skórne w obrębie oddziaływania wyrobu.
  • Wkładki posiadają odporny na zniekształcenia materiał z mikro otworami na powierzchni, które zapewniają odpowiednią wentylację, zapobiegają również potliwości stóp. Wkładki w cielistym kolorze od rozmiaru obuwia 36 do 45.

Producent

MDH Sp. z o.o.
Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.