Qmed I004 wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego i poprzecznego

Dostępny
42,34

O produkcie: Qmed I004 wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego i poprzecznego

100051243

Opis

Qmed I004 wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego i poprzecznego to produkt, który pomoże ci w korekcji deformacji stóp. Zminimalizuje wady płaskostopia poprzecznego oraz jednocześnie występującego płaskostopia podłużnego, a także haluksy.


Właściwości

  • Można je łatwo przycinać, by dostosować do kształtu i długości stóp.
  • Wygodne podczas noszenia.
  • Mikrootwory zapewniają prawidłową wentylację i zapobiegają potliwości.
  • Dostępne w rozmiarach 36-42.

Wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego i poprzecznego Qmed o numerze I004 są rekomendowane dla osób dorosłych i dzieci w celu zahamowania postępowania wad stóp i minimalizowania związanych z nimi dolegliwości bólowych. Pomagają w korekcji płaskostopia poprzecznego, które może powodować powstawanie haluksów, i jednocześnie występującego płaskostopia podłużnego. Minimalizują ryzyko postępowania koślawości stóp. Nieleczone płaskostopie może doprowadzić do zwyrodnień i zniekształceń w stawach.

Elastyczny materiał, z którego wykonano wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego i poprzecznego Qmed I004, wyróżnia się wysoką odpornością na zniszczenia oraz deformacje. Wysokiej jakości perforowana pianka poliuretanowa EVA daje komfort użytkowania podczas chodzenia. Wkładki mają nienarzucający się cielisty kolor, dzięki czemu wyglądają niemal jak tradycyjne wkładki do butów. Występują w kilku rozmiarach i łatwo je dopasować do stóp. Zanim się na nie zdecydujesz, skonsultuj się z fizjoterapeutą lub ortopedą.


Skład

Pianka perforowana PE, włóknina obuwnicza kalandrowana, komponent TPU

Przeznaczenie

Koślawość pięty.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.