Doppelherz Aktiv Na Skurcze - suplement diety z wysoką dawką magnezu i potasu, 30 tabletek

Dostępny
10,59

O produkcie

100001703

Doppelherz aktiv Na skurcze to suplement diety o wysokiej dawce magnezu i potasu w 1 tabletce (300 mg+300 mg), która jest zalecana dla zapewnienia prawidłowej kurczliwość mięśni i w celu uzupełnienia elektrolitów w organizmie.

Właściwości

Potas i magnez uczestniczą w prawidłowym przewodnictwie nerwowo-mięśniowym i w mechanizmie skurczu mięśni. Oba pierwiastki są ważnymi elektrolitami, których odpowiednia podaż jest szczególnie niezbędna podczas intensywnego wysiłku i przy utracie płynów.
Potas - poprzez wpływ na prawidłową pracę mięśni gładkich - uczestniczy również w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.
Cynk pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Razem z chromem uczestniczą w utrzymywaniu poziomu glukozy we krwi. Żelazo, witaminy B6, B12 uczestniczą w metabolizmie energetycznym komórek i redukują skutki zmęczenia. Dodatkowo wit. B6 zwiększa przyswajalność magnezu, a żelazo umożliwia transport tlenu przez krew.

Skład

Wodorowęglan potasu (węglan potasu), tlenek magnezu (Mg), dwutlenek krzemu (subst. przeciwzbrylająca), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (emulgator), guma celulozowa usieciowana (stabilizator); celuloza sproszkowana i hydroksypropylometyloceluloza (subst. zagęszczająca); poliwinylopirolidon (nośnik), siarczan cynku (Zn), sól wapniowa kwasów tłuszczowych (emulgator), dwutlenek tytanu (barwnik), szelak (subst. glazurująca), fumaran żelaza (II), talk (subst. przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), talk ( olej z oliwek, cyjanokobalamina (wit. B12), chlorek chromu (III). Nie zawiera glutenu ani laktozy.

Jak stosować

Preparat należy stosować po posiłku, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Raz dziennie.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony jest dla osób cierpiących na niedobór magnezu w organizmie.

Ostrzeżenia

Skonsultować stosowanie z lekarzem w przypadku: nadciśnienia i innych chorób układu krążenia lub nerek, choroby wrzodowej; przy częstym stosowaniu leków przeciwzapalnych.
Nie łączyć z innymi preparatami zawierającymi potas.
Nie zaleca się stosowania u dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej (1 tabletki).
Zaleca się przestrzeganie zdrowego trybu życia, w tym stosowanie zrównoważonej diety.
Suplementy diety nie mogą być stosowane w zastępstwie (jako substytut) zróżnicowanej

Waga

51,9 g

Dystrybutor

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Niemcy

Producent

Queisser Pharma

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.