Doppelherz Aktiv Na Skurcze, suplement diety z wysoką dawką magnezu i potasu, 30 tabletek

Suplement diety z magnezem i potasem, które wspomagają kurczliwość mięśni.

Dostępny
15,29

Klienci kupili również

O produkcie: Doppelherz Aktiv Na Skurcze, suplement diety z wysoką dawką magnezu i potasu, 30 tabletek

100001703

Opis

Doppelherz Aktiv Na Skurcze to suplement diety o wysokiej dawce magnezu i potasu w 1 tabletce (300 mg+300 mg), która jest zalecana dla zapewnienia prawidłowej kurczliwość mięśni i w celu uzupełnienia elektrolitów w organizmie.


Właściwości

Doppelherz Aktiv Na Skurcze to suplement diety w formie tabletek z wysoką dawką magnezu i potasu w 1 tabletce (300 mg + 300 mg). Składniki te są zalecane w celu zapewnienia prawidłowej kurczliwości mięśni oraz uzupełnienia elektrolitów w organizmie.

Suplement diety Doppelherz Aktiv Na Skurcze charakteryzuje się złożonym składem opartym na mikro- i makroelementach. Preparaty na skurcze uzupełniają w organizmie poziom cennych składników, dzięki czemu wspomagają pracę układu nerwowego i mięśni. Doppelherz Aktiv Na Skurcze posiada świetnie dobrane komponenty. Zwiększają one sprawność psychofizyczną organizmu, korzystnie wpływają na procesy poznawcze oraz zwiększają odporność na stres. Ponadto zapobiegają kurczliwości mięśni.

Jak działa Doppelherz Aktiv Na Skurcze?

Doppelherz Aktiv Na Skurcze to kompozycja mikro- i makroelementów oraz witamin, które pozytywnie wpływają na prawidłową kurczliwość mięśni. Dowiedz się, za co odpowiadają poszczególne składniki tabletek:

 • potas – bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych oraz normalizuje gospodarkę kwasowo-zasadową i wodną. Ponadto wpływa na aktywność mięśniową organizmu (zwłaszcza zawał serca);
 • chrom – odpowiada za regulację aktywności enzymów działających na metabolizm węglowodanów i lipidów. Składnik ten zmniejsza poziom glukozy we krwi;
 • witamina B6 – bierze udział w produkcji przeciwciał i hormonów;
 • witamina B12 – jest bardzo ważna w tworzeniu erytrocytów;
 • cynk – odgrywa dużą rolę w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.
 • żelazo – jest nośnikiem tlenu w organizmie i zapobiega anemii.

Kiedy brać Doppelherz Aktiv Na Skurcze?

Zaleca się stosowanie produktu Doppelherz Aktiv Na Skurcze w celu wsparcia układu nerwowego i mięśni. Preparat podaje się osobom zmęczonym skutkami niedoborów magnezu, do których zaliczyć można m.in. drganie powiek i skurcze mięśni, a także zwiększone wydalanie moczu i wymiocin. Ten suplement diety polecany jest też osobom aktywnie uprawiającym sport. Potas i magnez uzupełnią wówczas poziom elektrolitów we krwi, co jest szczególnie ważne przy intensywnym wysiłku i dużej utracie wody z organizmu.

Jak długo można stosować Doppelherz Aktiv Na Skurcze?

Preparat stanowi uzupełnienie odpowiednio zbilansowanej diety i może być stosowany zgodnie z zaleceniami znajdującymi się na opakowaniu (1 tabletka dziennie). Nie należy przekraczać zalecanej porcji oraz stosować preparatu jako substytutu zróżnicowanej diety.


Tabela

Składniki W 1 tabletce RWS*
Magnez 300 mg  80%
potas 300 mg 15%
Cynk 5 mg 50%
Żelazo 3,5 mg 25%
Chrom 30 µg  75%
Witamina B6 4 mg  286%
Witamina B12 2 µg 80%

RWS* - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: wodorowęglan potasu (węglan potasu), tlenek magnezu (Mg), dwutlenek krzemu (subst. przeciwzbrylająca), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (emulgator), guma celulozowa usieciowana (stabilizator); celuloza sproszkowana i hydroksypropylometyloceluloza (subst. zagęszczająca); poliwinylopirolidon (nośnik), siarczan cynku (Zn), sól wapniowa kwasów tłuszczowych (emulgator), dwutlenek tytanu (barwnik), szelak (subst. glazurująca), fumaran żelaza (II), talk (subst. przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), talk ( olej z oliwek, cyjanokobalamina (wit. B12), chlorek chromu (III). Nie zawiera glutenu ani laktozy.


Jak stosować

Preparat należy stosować po posiłku, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.


Przeznaczenie

Preparat przeznaczony jest dla osób cierpiących na niedobór magnezu w organizmie.

Ostrzeżenia

 • Skonsultować stosowanie z lekarzem w przypadku: nadciśnienia i innych chorób układu krążenia lub nerek, choroby wrzodowej; przy częstym stosowaniu leków przeciwzapalnych.
 • Nie łączyć z innymi preparatami zawierającymi potas.
 • Nie zaleca się stosowania u dzieci.
 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej (1 tabletki).
 • Zaleca się przestrzeganie zdrowego trybu życia, w tym stosowanie zrównoważonej diety.
 • Suplementy diety nie mogą być stosowane w zastępstwie (jako substytut) zróżnicowanej

Waga

51,9 g

Dystrybutor

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Niemcy

Producent

Queisser Pharma

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.